Avea Hac tarife kampanyası

 • 11 Ekim 2010
Avea Hac tarife kampanyası

Hac mevsimi başladı hacca giden vatandaşlarımız sevdikleriyle ekonomik konuşsun diye 15 Ekim – 15 Aralık 2010 tarihleri arasında Suudi Arabistan’dayken Türkiye’yi aramanın da aranmanın da 5 dakikası sadece 2 TL! Üstelik kayıt yok, şart yok!

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 15 Ekim – 15 Aralık 2010 tarihleri arasında Suudi Arabistan’da bulunan tüm faturalı ve faturasız aboneler için geçerlidir.
 • Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt şartı aranmamaktadır.
 • Kampanya döneminde Suudi Arabistan’dan ülke içi yönlere ve Türkiye yönüne yapılacak ses ve görüntülü aramaların 5 dakikası tüm vergiler dahil 2 TL olarak, diğer tüm yönlere yapılacak ses ve görüntülü aramalar ise Dünya Varmış Tarifesi ‘Avrupa’ bölgesi fiyatlarından ücretlendirilir.
 • Suudi Arabistan’dayken tüm ülkelerden alınacak ses ve görüntülü aramaların 5 dakikası vergiler dahil 2 TL olarak ücretlendirilir.
 • TümDünya Paketi olan abonelerin Suudi Arabistan’dayken ülke içi ve Türkiye yönüne yapacakları aramalar için kampanya kapsamındaki ücretler, tüm ülkelerden alacakları sesli aramalar için ise TümDünya Paketi ücretleri geçerlidir.
 • Kampanya bitiminde yurt dışındaki kullanımlar için Dünya Varmış Tarifesi ‘Avrupa’ bölgesi ücretleri geçerli olacaktır. TümDünya Paketi olan abonelerimizin uluslararası dolaşımda iken yapacakları çağrılar Dünya Varmış Tarifesi üzerinden, alacakları çağrılar ise TümDünya Paketi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında 5 dakikası 2 TL olarak yapılacak ve alınacak çağrıların ücretlendirme periyodu 300 saniyedir.
 • Kampanyada Sıkça Sorulan Sorular:
 • Kampanya hangi ülkelerde geçerlidir?
  Kampanya Suudi Arabistan’da geçerlidir.

  Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?
  Kampanya 15 Ekim – 15 Aralık 2010 tarihleri arasında geçerlidir.

  Kampanya kapsamındaki ücretler hangi yönlere doğru geçerlidir?
  Kampanya kapsamındaki vergiler dahil 5 dakikası 2 TL ücret, Suudi Arabistan’dayken tüm ülkelerden alınacak çağrılar ve Suudi Arabistan’dan ülke içi yönlere ve Türkiye’ye doğru yapılacak çağrılar için geçerlidir. Diğer tüm yönlere yapılacak çağrılar Dünya Varmış Tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

  TümDünya Paketi olan abonelerin Suudi Arabistan’da ülke içi yönlere ve Türkiye yönüne yapacakları çağrıların 5 dakikası vergiler dahil 2 TL olarak, tüm ülkelerden alacakları çağrılar ise TümDünya Paketi üzerinden ücretlendirilecektir.

  Kampanyadan kimler yararlanabilir?
  Kampanyadan faturalı veya faturasız hat sahibi tüm müşterilerimiz yararlanabilir.

  Kampanyadan nasıl yararlanılabilir?
  Kampanya döneminde Suudi Arabistan’da uluslararası dolaşım yapan abonelerimiz kampanyadan otomatik olarak yararlanabileceklerdir. Herhangi bir kayıt şartı aranmamaktadır.

  Kampanya kapsamında yapılacak ve alınacak çağrıların ücretlendirme periyodu nedir?
  Kampanya kapsamında yapılacak ve alınacak çağrıların ücretlendirme periyodu 300 saniyedir.

  Kampanya süresi dolduktan sonra yapılacak ve alınacak çağrılar nasıl ücretlendirilecektir?
  Kampanya süresi dolduktan sonra yapılacak ve alınacak çağrılar için Dünya Varmış Tarifesi ücretleri geçerli olacaktır.

  TümDünya Paketi olan abonelerimizin uluslararası dolaşımda iken yapacakları çağrılar Dünya Varmış Tarifesi üzerinden, alacakları çağrılar ise TümDünya Paketi üzerinden ücretlendirilecektir.

 • ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.