Avea kamu tarifesi 6 ay boyunca 29 liraya 1000 dakika

  • 20 Şubat 2011
Avea kamu tarifesi 6 ay boyunca 29 liraya 1000 dakika

Avea yeni kamu tarifesini duyurdu.Fakat duyuruda tüketiciyi aldatmaya yönelik mesajlar veriliyor.1000 dakika 29 lira olarak duyurulmasına rağmen bu avantajın 6 ay boyunca olacağından kimse haber vermiyor.KAmpanyabul.org olarak size vodafone kamu tarifesini tavsiye ediyoruz.Vodafone tarifesi aynı fiyata birde şık dokunmatik bir telefon veriyor.Gayat uygun bir tarife incelmenizde yarar var.

Bu teklif 28 Şubat 2011 tarihine kadar geçerlidir.
Tarife yeni aktivasyona, Numara Taşınabilirliği ile gelişe ve mevcut tarifelerden geçişe açıktır.
Tarifeden, yeni aktivasyon, Numara Taşınabilirliği ile geliş ve faturasız tarifelerden geçiş işlemlerinde Kurum kimliği ibraz etmek koşulu olmadan tüm bireysel müşteriler faydalanabilir.
Tarifeden, bireysel faturalı tarifelerden geçiş işleminde Kurum kimliği ibraz etmek koşuluyla özel sağlık ve eğitim kurumu çalışanları, noterler, muhtarlar, avukatlar, kamu kuruluşlarında çalışan sözleşmeli/geçici personel ve işçiler de dahil olmak üzere tüm kamu hizmetlileri ve emeklileri ile Polis Akademisi ve TSK öğrencileri, Türk Eczacıları Birliği üyeleri, gaziler ve şehit yakınları faydalanabilir.
Süper Kamu tarifesinden yararlanan aboneler kendi adlarına 5 adet hat alma hakkına sahiptir. Kamu hattı olan abonelerin mevcut hatları bu limite dahildir.
Tarifeye kayıt ve geçiş işlemleri Avea Bayileri ve Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
Tarife aylık ücreti 6 fatura dönemi boyunca 29 TL, sonrasında 35 TL’dir. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
Her fatura döneminde yurt içi her yönle 1000 dakika ücretsiz görüşülebilmektedir.
Fatura dönemi içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez, başka bir hatta transfer edilemez.
Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
Diğer bütün Avea Kamu tarifelerindeki aboneler de Süper Kamu tarifesindeki aboneleri kendi tarifelerinin grup içi fiyatından arayabilirler.
Tarife kapsamındaki ilk 6 ay boyunca, aylık 29 TL tarife ücretinin yansıtılacağı fatura dönemi tamamlanmadan, mevcut diğer faturalı ya da faturasız tarifelere geçiş yapan, hattını iptal eden, numarasını diğer operatörlere taşıyan müşterilerin ilgili fatura dönemlerindeki aylık ücretleri tarifede kaldıkları gün sayısına oranlı olarak 35 TL üzerinden hesaplanır.
27.01.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea’ya taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler için aylık ücret 35 TL’dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.