Avea numara taşıma kampanyası ile 1200 dakika kazanın

 • 02 Mart 2011
Avea numara taşıma kampanyası ile 1200 dakika kazanın

Avea numara taşıma kampanyası ile her yöne 1200 dakika kazanabilirsiniz.Ağrı, Bartın, Batman, Bitlis, Çankırı, Erzurum, Giresun, Iğdır, Kastamonu, Kilis, Kırıkkale, Kırşehir, Mardin, Muş, Ordu, Rize, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak ya da Trabzon’da mı yaşıyorsunuz? 10 Nisan tarihine kadar numaranızı Avea’ya faturalı olarak taşıyın, her yöne tam 1.200 dakikanız olsun! İlinizdeki Avea bayilerine giderek ilinize özel avantajdan yararlanmaya başlamak için geç kalmayın.

 • Kampanya 28.02.2011 � 10.04.2011 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya, Ağrı, Bartın, Batman, Bitlis, Çankırı, Erzurum, Giresun, Iğdır, Kastamonu, Kilis, Kırıkkale, Kırşehir, Mardin, Muş, Ordu, Rize, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak’taki Avea bayilerinden Her Yöne 150, 19’luk Tarife, Yeni Yıl Tarifesi, 39’luk Tarife, 59’luk Tarife, 44’lük Tarife, 64’lük Tarife, 8080 Tarifesi ya da Her Yöne Özgürlük tarifesine numara taşıma yoluyla kaydolan müşteriler için, Trabzon’daki Avea bayilerinden ise Hediyeli Bordo 967, TrabzonCell HerYöne Bordo 150, TrabzonCell HerYöne Bordo 1000,TrabzonCell HerYöne Bordo 240, TrabzonCell HerYöne Bordo 540, TrabzonCell Süper Bordo, TrabzonCell Kulüp ya da TrabzonCell 15’lik Tarife’ye numara taşıma yoluyla kaydolan müşteriler için geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilere, kaydoldukları tarifede sunulan dakikalara ilave olarak 12 ay boyunca her yöne 100 dakika, yılda toplam her yöne 1.200 dakika hediye edilecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan yurt içi her yöne hediye dakikalar, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, 444 ile başlayan numaralar hariç özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramalarda, faks, data, WAP aramalarında, görüntülü aramalarda geçerli değildir.
 • Kampanya kapsamındaki tarifelerin, numarasını taşıyarak kaydolan müşteriler için hali hazırda geçerli olan tüm özellikleri kampanyaya katılan müşteriler için aynı şekilde uygulanacaktır
 • ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.