Avea Numara Taşıma Kampanyası

  • 24 Ocak 2011
Avea Numara Taşıma Kampanyası

Avea ile 12-19 yaş arasındaki abonelerine özel kampanya ile 5000 sms fırsatı.Faturasız hattınızı taşıdıktan sonra TC kimlik numaranızı 5000’e göndererek 1 yıl boyunca kampanyadan yararlanabilirsiniz.,

* Bu kampanya, 21.01.2011 – 21.02.2011 tarihleri arasında numarasını Avea’ya taşıyan bireysel faturasız hatlar için geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için; geçişi takip eden 30 gün içinde, 12-19 yaş arasındaki hat kullanıcısının 11 haneli T.C. kimlik numarasının yazılarak 5000’e SMS gönderilmesi ve kayıt yapılması gerekmektedir.
* 21.01.2011 – 21.02.2011 tarihleri arasında numarası Avea’nın Faturasız Çalışan Aile, Faturasız Çalışan, Faturasız Bayi ve Mobil Ofis tarifeleri dışında kalan faturasız tarifelerinden birine taşınan hatları kullananların kampanya kaydını gerçekleştirmesi ile kampanyadan 12 ay boyunca faydalanılabilecektir.
* Kampanya kapsamındaki SMS’ler 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, kullanılmayan SMS’ler 30. günün sonunda silinecektir.
* Kalan SMS miktarını öğrenmek için “KALAN” yazıp 5000’e ücretsiz SMS gönderilebilir.
* Kampanyayı sonlandırmak için, IPTAL boşluk T.C. kimlik numarası (kampanya kaydında kullanılmış olan) yazıp 5000’e SMS göndermek yeterlidir. Kampanya iptali ancak kampanya kaydında iletilen T.C. kimlik numarası ile yapılabilir.
* Yurt içi Avea yönüne gönderilen SMS’ler öncelikle kampanya kapsamında Avea yönüne sunulan 5.000 SMS’ten düşecektir.
* Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz SMS’ler, sadece yurt içi Avea yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz SMS’ler; sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz. Bu yönlere gönderilecek SMS’ler hattın kayıtlı olduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
* Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz SMS’ler web üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır.
* Hediye 5.000 SMS tüketildiğinde gönderilecek her ek SMS abonelerin mevcut tarifelerindeki SMS fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
* Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz SMS’lerin, üçüncü şahıslara transferi mümkün değildir.
* Hattın iptal olması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı bir hatta geçiş yapması halinde hediye SMS’ler iptal edilecektir.
* Bir başka bireysel faturasız hat tarifesine geçilmesi halinde, kalan mesaj bakiyesi kullanılmaya devam edilecektir.
* Abonelerimiz yalnızca bir hat için 5.000 SMS Kampanyası’na kayıt talebinde bulunabilir.
* Günlük SMS gönderim limiti yoktur.
* Bu kampanya ile 18 yaş altındakilere hat satışı yapılmamaktadır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ