Aygaz otogaz ücretsiz gaz ayarı ve 7.5 TL hediye

  • 11 Kasım 2015
Aygaz otogaz ücretsiz gaz ayarı ve 7.5 TL hediye

Aygaz otogaz dönüşüm istasyonlarında ücretsiz gaz ayarı kampanyası başladı. 450 servis noktasında gaz ayarınızı ücretsiz yaptırdıktan sonra Aygaz otogazdan 2 defa 50 TL’lik gaz alarak 7.5 TL değerinde lpg kazanabilirsiniz. Üstelik 700 TL’ye kadar her otogaz alımında ise % 5 Paropuan ve toplamda 50 TL’ye varan hediye otogaz kazanacak.

Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle otogazda en çok tercih edilen marka olan Aygaz, düzenlediği kampanyalarla avantajlar sunmaya devam ediyor. Tüketiciler Aygaz’ın düzenlediği yeni kampanya kapsamında, 30 Nisan 2016 tarihine kadar Aygaz Dönüşümcü Kulübü’ne üye servislerde ücretsiz gaz ayarı ve 50 TL’ye varan otogaz hediyesi kazanma fırsatı elde edecek.

Aygaz’ın otogaza özel kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin, işlemlerini yaptırdıktan sonra Aygaz Dönüşümcü Kulübü üye işyerlerinden aldıkları şifrelerle Aygaz ve Mogaz otogaz istasyonlarına başvurması yeterli olacak. Kampanya kapsamında, dönüşüm servislerinde araçlarına ücretsiz gaz ayarı yaptıran tüketiciler, ilk iki 50 TL’lik otogaz alımlarında anında kullanabilecekleri 7,5 TL’lik hediye otogaz ve 700 TL’ye kadar her otogaz alımlarında % 5 Paropuan, toplamda 50 TL’ye varan hediye otogaz kazanacak.

Türkiye’nin ilk ve tek otogaz dönüşüm portalı: www.otogazla.com
Tüketiciler, kampanyayla ilgili bilgilerin yanı sıra otogaz kullanımı ve otogaz dönüşümüne ilişkin tüm bilgiye, Aygaz tarafından hizmete sunulan Türkiye’nin ilk ve tek otogaz dönüşüm portalı www.otogazla.com ’dan ulaşabiliyor.

Otogazla.com sitesini ziyaret eden tüketiciler otogaz dönüşümüyle ilgili görüntülü bilgilere ulaşırken, araçlarına uygun kit modellerini ve otogaz kullanmaları halinde sağlayacakları yakıt tasarrufunu da hesaplayabilecek. Site, Türkiye’nin dört bir yanında 450’ye yakın Aygaz Dönüşümcü Kulübü üyesi dönüşüm servislerini gösteren haritayla online dönüşüm ve bakım randevusu imkanı da sunuyor. Tüketiciler ayrıca, uygulamanın geçerli olduğu atölyelerde “eve teslim dönüşüm” hizmetinden de yaralanabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.