Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim 13 Aralık 2013 aktüel ürünler broşürleri

 • 06 Aralık 2013

Bim aktüel ürün kampanyaları devam ediyor. Bimde bu hafta 13 Aralık 2013 Cuma günü satılacak aktüel ürünlere ait kampanya broşürlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Bim 13 Aralık 2013 aktüel ürün broşürleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Mustafa Sayın dedi ki:

  Şu vidalama makineleri baydı artık 5 liralık ürün için 30 lira isteniyor. İşe de yaradığı yok birkaç kez kullan sonra at bir köşeye. Almışken 100 lira verin bosch gibi kaliteli ürünler alın. Haftalardır beklediğim yün ürünler gelmiş bu hafta. Havalar iyice soğudu yün içlik şart oldu.

 2. admin dedi ki:

  Mustafa bey yanındaki aksesuar seti için bile alınabilir. İhtiyaç halinde en kalitesiz malzemeler bile altın değerinde oluyor. 30 liraya alınıp eve konur. Ev işlerinde çok işe yarayacaktır.

 3. Yaşar Tekin dedi ki:

  Arkadaşlar yün içilikler yerine termal içlik tavsiye ederim. Yün içlikler teri içinizde hapsediyor ve nefes alıyor. Bu yüzden terleyince kendinizi rahatsız hissediyorsunuz. Soğuk ortamlarda rahatsız olmuyrsunuz fakat sıcak mekanlara geçince bunalıyorsunuz. Termal içliklerde nefes alma olayı olduğu için sürekli ferahsınız. Özellikle çalışanların tercih etmelerinde yarar var.

 4. Melek Arzuhan dedi ki:

  Bimde 13 Aralık Cuma satılacak aktüel ürünlerde plastik mutfak gereçlerini kesinlikle almayın, aldırmayın. Hammaddesi petrol olan bu tür plastik eşyalar yüksek sıcaklıkta içerisinde bulunan kanserojen maddeleri dışarı bırakır. Renklendirici boyasından tutun üretimde kullanılan toksik maddelere kadar kansere yol açan birçok zehirli maddeyi ailenize ve çocuklarınıza yedirmeyin. Bu tür plastik mutfak gereçleri kaynamış yemeklerde kesinlikle kullanılmamalıdır. En sağlıklı gereçler metal olanlardır. Ahşap olanlarda tercih edilebilir ama kesinlikle çatlak ahşap kaşıklar kullanılmamalıdır.

BİR YORUM YAZ