Bim 3-10 Ağustos 2012 fırsat ürünleri ve insert

 • 22 Temmuz 2012
Bim 3-10 Ağustos 2012 fırsat ürünleri ve insert

Bim aktüel ürün fırsatları tüm hızıyla devam ediyor. Bim marketlerde 3-10 Ağustos 2012 tarihleri arasında satışa sunulacak aktüel ürünler ortaya çıktı. Bim 27 Temmuz ürünlerinde olduğu gibi yine bayanlara yönelik ürünlere ağırlık vermiş. 3 Temmuz haftasında çelik tencere seti dikkat çekiyor. Haftanın ürünlerini ve inserti aşağıda bulabilirsiniz.

Bim 3-10 Ağustos 2012 aktüel ürünler listesi

Chef’s 8 parça çelik tencere seti 99 TL

Bluelight tansiyon ölçer 19.90 TL

Mutfak duvar saati 6.90 TL

Ledli kafa lambası 7.50 TL

Çift kişilik pike 14.90 TL

Silikon yastık 6.90 TL

Yazlık spor gömlek 14.90 TL

Sesli vinil hayvan seti 6 TL

Haftanın önerisi

Pepsi Twist 2.5 lt 2.35 TL

Dove seyahat seti 1 TL

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. yusuf kaynak dedi ki:

  bim den kampanya olarak erkek kol saati bekliyoruz arkadaşlarla beraber..lütfen dikkate alınız..

 2. Mustafa Selçuk dedi ki:

  Arkadaş bu ne yaw geçen hafta tencere tavaydı bu hafta yine tava tencere erkeklere özel bişey yokmu 3 ağustos’ta. Bim artık şöyle alet edavat, erkek giyim ve aksesuar ürünlerini aktüel indirimlerde satsa. Hep bayanlara yönelik ürünlerle olmuyor.

 3. Zeynep Dikcan dedi ki:

  Merhaba değerli Bim çalışanları. Her hafta olduğu gibi bu hafta da bim aktüel ürünleri çok beğendim. Bim 3 ağustos ürünlerinde tansiyon aletini almak istiyorum fakat şüphelerim var. Bluelight nasıl bir markadır bu fiyatla alınacak tansiyon aleti doğru öölçüm yapabilirmi merak ediyorum. Tanıdıklarımda braun bilekten ölçer var çok memnunlar ve mekanik tansiyon aleti ile aynı sonuçları veriyor. Lütfen tansiyon aletini kullanan arkadaşlar yorumlarını esirgemesin benim gibi almayı düşünenler için çok yardımcı olacak. Şİmdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

 4. Mehtap Çelik dedi ki:

  MErhaba arkadaşlar bim 3 ağustos ürünlerinde chef’s marka çelik tencere seti nasıldır? yapışma yaparmı , çelik kalitesi nasıldır daha önce bu markayı kullanan arkadaşlar yorum yaparsa çok iyi olur.

 5. Nesrin Yılmaz dedi ki:

  Bim sayesinde çeyizi toplamaya başladık. Geçen hafta kütahya porselen takımını almıştım çok iyiydi 3 ağustos cuma günü de tencere setini alacağım. Bime gerçekten teşekkürler bizim gibi ekonomik durumu zayıf olan kişiler için çok uygun ürünler satıyor. Tek sıkıntı kredi kartına taksit yapılmaması karta 6-12 taksit yapılsa çok daha iyi olacak. Özellikle bim çalışanları çok iyi niyetliler buradan ankara yeni ziraat mahallesi bim çalışanlarına teşekkür ediyorum çok ilgili ve müşteriye karşı saygılılar.

 6. sevgi dedi ki:

  çiğköfte harcı gelmiyo artık getirirseniz sevinirim iyi oluyodu epeydir arıyorum ama yok raflarda

 7. eda dedi ki:

  kalvaltı takımı bekliyoruzzzzzz

BİR YORUM YAZ