Bim 4 Nisan aktüel ürün katalogları

 • 28 Mart 2014
Bim 4 Nisan aktüel ürün katalogları

Bim aktüel ürün kampanyaları bu hafta 4 Nisan 2014 ve 11 Nisan 2014 tarihleri arasında satılacak fırsat ürünleri ile devam ediyor.

Bimde bu hafta bebek sahipleri için kaliteli bir bebek arabası satışta olacak. 15kg’a kadar dayanıklı olan araba CE belgeli. 190 TL fiyatıyla kaliteli izlenimi veren ürünü mağazalarda inceleyerek karar verebilirsiniz.

Evinizin bir köşesinde farklı bir hava oluşturabilmeniz adına aynalar çok estetik bir ev eşyasıdır. Bimde bunu düşünerek 35 TL fiyatla dekoratif aynayı satışa sunuyor. 122×52 cm boyutlarındaki ayna için 35 TL fiyat fena değil.

Baharın gelmesiyle Bim 4 nisan ürünlerinde de bahçe aletleri ve gereçleri satışta. Bahçe hortumundan saksı ve tohumlara kadar işinize yarayacak birçok ürün bim marketlerde sizleri bekliyor olacak.

Bim aktüel ürünler hakkında merak ettiğiniz herşeyi aşağıdaki yorum bölümünden takipçilerimize ve uzman editörlerimize iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Mehmet Selamer dedi ki:

  Bebek arabası nasıldır, daha önce alan var mı?

 2. kader öz dedi ki:

  önceki haftalarda kampanyada olan 24 parça kütahya porselen yemek takımını tekrar kampanyaya koyabılırmisiniz

 3. admin dedi ki:

  Kader hanım istediğiniz ürünün stok durumunu mağazanızdaki personele ileterek merkezde bilgi almasını sağlayabilirsiniz.

 4. kadriye dedi ki:

  bu aralar fotoğraf makinesi olacakmı bimde acaba

 5. mehmet dedi ki:

  kaynak motoru nasıldır iş görürmü acaba bilgiis olan vars aalmayı düdşünüyorum amotor olarak kendi işimd efelan kullanmak için

 6. admin dedi ki:

  Amatör işler için iş görür ama uzun süreli kullanımda sıkıntı çıkarır. Kalın elektrotları eritemezsiniz. Özetle ufak tefek işler için idealdir.

 7. admin dedi ki:

  Mehmet bey bebek arabasının kalitesi noktasında bilgimiz yok. Hatırladığım kadarıyla daha önce satılmamıştı. Görsel gördüğüm kadarıyla modeline bakarak kalitesinin piyasadaki orta seviye ürünlerle benzer olduğunu söyleyebilirim. CE belgesinin olması belirli bir kalitenin üzerinde olduğunu gösteriyor. En sağlıklı sonuca arabayı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

 8. Metin Seçkinel dedi ki:

  Bim kendini iyice bozdu. Bim aktüel ürünlerinde hiçbir esprisi kalmadı. Daha düşük fiyata piyasada bulunan ürünleri satmaya çalışıyorlar. Kaynak makinası dışarıda zaten 120 TL, tırpan 200 TL’ye daha kalitelileri var, bebek arabası tam facia 190 liraya Kanz marka arabalar satılıyor. Diğer ürünler deseniz fiyatlar hep yüksek. Artık A101 market kampanyalarını takip ediyorum.

 9. hacer dedi ki:

  Tahta basamak gelecekmi

 10. admin dedi ki:

  Hacer hanım bim aktüel ürünlerde ahşap merdiven gelecek aylarda gelebilir ama ne zaman geleceği konusunda tarih veremiyoruz.

 11. Sinem dedi ki:

  Bebek arabasi aldim aldigimdan beride duruyo tekerlikleri sikisiyo gitmiyo.servis de cvp vermiyo

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.