Bim aktüel 21 Mart 2014 katalogları

 • 13 Mart 2014
Bim aktüel 21 Mart 2014 katalogları

Bim aktüel ürünlerde bu hafta 21 Mart 2014 Cuma günü satışa sunulacak aktüel ürünlere ait kampanya kataloglarını aşağıda bulabilirsiniz.

Bim 21 Mart ürünlerinde ilk dikkati Kumtel ocak çekiyor. Daha önce birçok kez satılan ocak leke tutması ve gaz düğmelerinin bozulması gibi sorunlara sahip.

Bilekten tansiyon ölçerlere güvenemeyenler için en sağlıklı çözüm olan koldan tansiyon ölçer bu hafta 39 TL fiyatla satılacak.

Aktüel ürünler hakkında merak edilen herşeyi yorum bölümünden bize iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. yusuf kenan dedi ki:

  bilgisayar masası ve koltugu istiyoruz en kısa zamanda ilgilenirseniz seviniriz teşekkürler

 2. Süleyman Seçkiner dedi ki:

  Ben yandım siz yanmayın, Kumtel ocaktan uzak durun. Ocağın düğmeleri 4 ayda bozuldu yetkili serviste kullanıcı hatası dendi. Düğmeyi değiştirin dedik 80 lira istendi. Götürdüm hurdacıya verdim 10 liraya bir daha Kumtel asla almam aldırtmam.

 3. Sevil Akdoğan dedi ki:

  Merhabalar çelik tencere setini almayı düşünüyorum yalnız fiyatı çok uygun geldi malzeme kalitesi nasıldır alınabilir mi?

 4. admin dedi ki:

  Sevil hanım merhaba, Chef’s marka tencereler uzun süredir bim mağazalarında aktüel ürünlerde satılıyor. Şimdiye dek kullanıcılardan ürünlerle ilgili şikayet gelmedi. Mehtap tarafından bim adına üretildikleri söyleniyor. Fiyatına göre güzel ürünler. En sağlıklısı ürünü 21 Mart sabahı inceleyin ve kararınızı verin.

 5. Seçkin Arkay dedi ki:

  Bimden pek birşey almam ama soslarına bayılıyorum. Et ve salata soslarını kesinlikle deneyin derim.

 6. admin dedi ki:

  Seçkin bey önyargınızı kırın bimde bayılacak çok şey var ama insanlar ucuzsa kalitesizdir mantığıyla yaklaşıyor. Markasını bilmediğiniz ürünlerin üreticisini okuyun bildiğiniz markalar çıkacaktır. Biz buna fason üretim diyoruz. Bu tür ürünlere reyon ve reklam maliyetleri eklenmez, böylece ucuz ve kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz.

 7. derya ünlü dedi ki:

  en uygun en güzel bence harca harca bitmez A101 DEEE

 8. Serpil Demirel dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar kumtel ocak hakkında konuşulmuş bende yazmadan edemedim. Ocağı eşim benden habersiz geçen yıl almış. Fiyatını ve markasını duyunca ilk başta birşey demedim ama sonradan ocağı adığımız güne lanet ettim. Üründe kullanılan malzemeden mi yoksa inox gövdenin özelliğindenmi bilemedim ama silsemde sürekli leke kalıyor. Benim gibi titiz biri için büyük problem zira yaptığım temizlik içime sinmiyor. Buna razı olduk ama 6-7 ay sonra düğmeleri çevirmeme rağmen ocak yanmamaya başladı. Düğmeleri söktük ocağın içine giren tırnakları kırılmış. Servisi aradık bu durum kullanıcı hatası denildi. Bizim şansımıza böyle denk gelmiştir Kumtel kaliteli bir marka dedim ama burada kullanıcı yorumlarını görünce Kumtelin ocak fiyaskosunu gördüm. İki kelime uzak durun.

 9. ayşeeeeee dedi ki:

  tencereler nasıl kullanna varmı

 10. türkan durakcan dedi ki:

  bim in elektronik vs mutfak ürünlerinde kalitesiz ürünler getirdiğini düşünüyorum,bir elektirikli bluelight tekli ocak birde kumtel gazlı ocak aldım 2 sindede yüzüm gülmedi.kumtel ocağı görünce yazmadan duramadım,ben geçen yıl 22 martta bim den almış bulundum maalesef kumtel markasına güvendim ama daha evime giremez bu marka.inox başka markalarda nasıldır bilmem ilk defa bu ocakta kullandım rezalet,beyaz eşya adı üstünde şaşmıcaksın dedirtti bana,lekeleri çıkmıyor düğmeler bi dönüyor bi taş gibi kalıyor artık ocağın insafına kalmış,dogalgaza ayarlı satılıyor ocak lpg ye dönüştürmek için servis 30 tl alıyor, ocak 180 e geliyor 20 tl daha verip kalitelisi alınabilir stresine değmez asla tavsiye etmem.3ü 5 i aramayın ucuz etin yahnisi hesabı oluyor sonuç.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.