Bim aktüel 28 Mart katalogları

 • 21 Mart 2014
Bim aktüel 28 Mart katalogları

Bim market aktüel ürün kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Bimde bu hafta 28 Mart – 4 Nisan 2014 tarihleri arasında satılacak kampanya ürünlerini aşağıdaki kataloglarda bulabilirsiniz.

Bim 28 Mart ürünlerinde ilk dikkatimizi döküm tencere ve tavalar çekiyor. Yapışmaz özellikleri ve yüksek ısıyı yapısında saklaması nedeniyle en iyi pişirme gereçlerinden biri olan döküm tava ve tencereler özellikle etlerin yumuşacık pişmesi için oldukça kullanışlılar.

Bir diğer ürünse 49.99  TL gibi ekonomik bir fiyatla satışa sunulan Sinbo dik durabilen elektrikli süpürge. Ayrılabilir sapıyla pratik bir süpürme aracı.

Katlanabilir yataksa bir bim klasiği. Bu hafta 99 TL fiyatla satılacak. Çelik yapısı ve katlanabilir olması ile sağlam ve yer kaplamayan yapıya sahip yatak misafiri bol aileler için çok kullanışlı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Mehtap Akçakale dedi ki:

  Katlanabilir yatağı geçen yıl almıştım çok hoş. Üzerine koltuk kılıfı yaptırdım ve salonda puf koltuk olarak kullanyorum. Kalabalık misafirimiz gelincede açıyorum. Yayları kumaşı süngeri gayet kaliteli bu fiyata bence kaçırmayın.

 2. Muharrem Selçukhan dedi ki:

  Bim 28 Mart katalogları için teşekkürler, her hafta siteniz sayesinde ürünler hakkında bilgi ediniyoruz. Ben sinbo elektrikli süpürgeyi almak istiyorum kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.

 3. Serhat Sakınca dedi ki:

  Admin merhaba, döküm tava bakıyorum şimdi bim aktüel ürünlerde gördüm. Hepsiburada üzerinde satılan döküm tava ile arasında kaldım siz ne dersiniz hangi tavayı alayım. Bir de biftek pişirmek için alacağım pişman olurmuyum?

 4. admin dedi ki:

  Serhat bey bimdeki tavanın markası nedir nasıldır bilmiyoruz. Görsel olarak baktığımızda Lava döküm tavaya benziyor. Büyük olasılıkla Lava markası. Döküm tavada et pişirmek gerçekten çok iyi. Döküm tava çok ısındığı için etler üzerinde mühürleniyor ve içindeki su kaybolmadan yumuşacık pişirebiliyorsunuz. Kısa kısa bilgi vereyim; Döküm tavalar bulaşık makinasında yıkanmaz. Pişirilecek et mutlaka zeytinyağı ile bir süre marine edilmelidir. Etin kalınlığı 3cm’den daha az olmamalıdır. Eti tavaya koymadan önce tavanın yüksek ateşte 5 dakika ısıtılması gerekir. Etin bir yüzeyi iyice kızarmadan çevrilmemelidir. Eti çok fazla pişirmek yerine orta seviyede içi pembe kalacak şekilde pişirmekte fayda var. Döküm tavayı deterjansız sıcak su ve süngerle yıkamalısınız. Son olarak döküm tava ile şov yapmaya kalkmayın zira bileğinizi incitebilirsiniz.

 5. Sevil Çetinel dedi ki:

  Bim 28 Mart ürünlerinde dikkate değer bir ürün bulamadım. Bİm aktüel ürünler artık tad vermiyor. A101 fiyat ve kalite konusunda çok daha iyi.

 6. MElike Yaşam dedi ki:

  Borcam seti çok güzelmiş. Tuğra çay setiyle beraber alacağım. En sağlıklı yemek pişirme kabı bence cam. Teflon,çelik, seramik hepsinin zararı var ama cam kadar doğal ve ucuz pişirme kabı yok.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.