Kampanya ve İndirim Haberleri

Bim Heifer derin dondurucu nasıldır?

 • 28 Eylül 2013

Bimde gelecek hafta 4 Ekim 2013 Cuma günü satılacak aktüel ürünlerde ilk dikkatleri Heifer marka sandık tipi derin dondurucu çekiyor. 399 TL fiyatıyla ihtiyaç sahiplerinin merak ettiği ürün nasıldır, alınabilir mi? sorusunun cevabını arayacağız.

Öncelik Heifer markası hakkında bilgi yok, garanti vs. durumu nedir, hangi şehirlerde servis var? veya servis var mı? bunlar yanıtsız sorular. Heifer Hollanda kökenli bir firma olabilir ama Türkiye’de hiç bilinmiyor ve ilerde ciddi sorunlara yol açabilir servis durumu.

Heifer derin dondurucu özelliklerine bakacak olursak;

 • A Enerji sınıflı
 • 100 litre Hacimli
 • 2 Yıl garantili ??
 • 7 Kademeli soğuk ayarı

Kampanyabul olarak bu ürünü servis sorunları nedeniyle tavsiye etmiyoruz. Ürünü alıp birkaç ay sonra en küçük durumda ortada kalabilirsiniz.

Peki kurban bayramı yaklaşıyor nasıl bir derin dondurucu almalıyız diye soruyorsanız öncelikle ihtiyaçlarınıza göre bir büyüklük belirleyin. Heifer’e baktığınıza göre 100 litrelik bir dolap lazım.

İlk olarak Türkiye çapında servisi olan bir markadan ürün almaya özen gösterin. Aldığınız dondurucunun çekmeceli ve bölümlere ayrılmış olması koyduğunuz ürünleri kolay bulmanız açısından çok önemlidir. Kampanyabul olarak 500 TL altında 3 ürün tavsiye ediyoruz.

 • Hotpoint-Ariston MZAA 1 (TK).1 3 Çekmeceli Derin Dondurucu 459 TL
 • Indesit TZAA 1.1 (TK) 3 Çekmeceli Derin Dondurucu 429 TL
 • Altus AL-308 E A+ Enerji Sınıfı 3 Çekmeceli Derin Dondurucu 399 TL
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 39 YORUM
 1. turan dedi ki:

  verdiğiniz marka derin dondurucuların fiyatlarını hangi siteden buldunuz öğrenebilirmiyim

 2. admin dedi ki:

  Hepsiburada sitesinde bulabilirsiniz.

 3. dolapcı dedi ki:

  libherr g1213 segmentin en kalitelisi

 4. admin dedi ki:

  700 liralık bir üründen bahsediyorsunuz hem de büyükşehirler dışında servisi bulunmayan bir marka. Burada 400 liralık donduruculardan bahsediyoruz 700 liraya çıkınca işin içine çok daha farklı derin dondurucu modelleri girecektir.

 5. HTS TEKNİK HİZMETLER dedi ki:

  Merhabalar
  İlgili ürünün servis hizmetini Türkiye genelinde veriyoruz. Burada verilen bu fikirlerin neye göre verdiğinizi öğrenmek isterim. HTS Teknik hizmetler olarak biz Türkiye geneleinde 17 farklı markanın satış sonrası hizmetlerini yerine getiriyoruz. Bu tür haberler ve bilgiler araştırılmadan pek çoğu maksatlı olan yayınlardır. Firmanın teknik müdürü olarak bana bu siteden kimse ulaşmadı. Bu konuda gerekli birimlere haber vererek işlem yapılmasını sağlayacağım. Firmamız hakkında detaylı bilgiyi …. adresinden öğrenebilirsiniz. Kaldıki artık Türkiye’ de gerekli garantileri devlete vermeden ürün ithal edemezsiniz. Satan firmada merdiven altı bir firma değil BİM gibi 3700 satış noktası olan bir firmadır. Satış firması sonuna kadar sattığı ürünlerin arkasındadır.

 6. admin dedi ki:

  Beyefendi marka hakkında bilgi verin ve tüketici bilgilensin. Verdiğiniz sitede bile ürün hakkında bilgi yok siz hangi markaya servis hizmeti veriyorsunuz. Servis noktalarınız hangi illerde var bu bilgiler sitenizde yok. Buyrun gerekli bilgileri verin ve bilgi sahibi olalım. Ayrıca bilgi almak için İstanbul telefon numaranızı arıyorum açan yok. Bu bile vereceğiniz servis hizmeti hakkında fikir veriyor. Biz kampanyabul.org olarak sizi arayarak bilgi alma mecburiyetinde değiliz. Burası günlük 10.000 kişinin ziyaret ettiği kampanya haber sitesidir. Biz sizi aramak zorunda değiliz siz arayıp yanlış bilgi verdiniz lütfen düzeltin diye iletişime geçmelisiniz.

 7. HTS TEKNİK HİZMETLER dedi ki:

  Sayın ilgili
  Siz araştırmadan bu şekilde yazı yazıyorsunuz ve servi sıkıntısı olduğunu belirtiyorsunuz. Ancak anladığım kadarı ile ürünün kullanma kılavuzunu okumadınız. Bizim sitemizde servis isimleri yoktur. Siz ilgili markalara ait call center arandığı zaman en kısa zamanda en uygun hizmeti verecek servisi yönlendiriyoruz. Türkiyede artık tüm buyuk firmaların sitesinde servis adresi ve telefonu bulamazsınız. Sizin gibi internet sitelerinin yazı yazmadan yorum yapmadan önce bir araştırma yapması gerekir diye düşünüyorum. Hala bir telefon açıp bizden detaylı bilgi bile istemediniz.

 8. admin dedi ki:

  Efendim biz servis sıkıntısı var şeklinde bir yorum girmedik eğer yazıyı dikkatli okursanız. Marka hakkında bilgi yok, servis ile ilgili bir bilgi bulamadığımızdan bahsettik. Heifer’in yetkili servisi olduğunuzu yorumunuzdan sonra öğrenebildik. Bim ise ürünün hangi firma tarafından servis hizmetinin verildiği hakkında açıklama yapmadı. Biz araştırmayı internetten yapıyoruz ürünü alıp kullanma kılavuzunu okumak gibi bir şansımız yok. Gayri ciddi açıklamalarda bulunuyorsunuz halen. Sitenizde servisler menüsünde birkaç markanın servisi olduğunuza dair bilgi var ama Heifer markası hakkında herhangi bir bilgi yok. Halen bizi arayın diyorsunuz biz sizi neden arayalım? Eğer bu markanın teknik servis hizmetini veriyorsanız sitenizde küçük bir logo koyun en azından. Sonuç olarak ne yazık ki yazdığımız sıkıntılı servis yorumunun haklılığını ortaya koydunuz. Tatmin edici bir açıklama yerine gayet amatör bir şekilde bizi neden aramadınız, kullanım kılavuzunda servisler var, hiçbir büyük firmanın servis bilgilerini sitesinde bulamazsınız gibi ifadelerle kafalardaki şüpheleri artırdınız. Takdiri bu yorumları okuyan takipcilerimize bırakıyorum saygılarımla…

 9. ysn dedi ki:

  Tartışmaya dahil olmak istemem ama bu ürünü almaya niyetlendim ilk günü gittim Bim’e ve ürünler kolilerde duruyordu. Bİlgi almak istedim kutunun üstünde hiçbir bilgi yok sadece fiyat etiketinde yazan Heifer derin dondurucu 100lt. Sorunca da kutuyu açamayız diyorlar Allah aşkına bu ürün kaç kw yakıyor brüt lt nedir hiçbiri yazmıyor.Koliye bakıp ürün mü alınır. İnsan kapagını acıp bakmadan malzeme kalitesini elleyip anlamadan nasıl alsın. Zorla ikna ettim ve kutuyu açtılar sadece kapağında kaç kw yazdığına baktım. Sonra Carrefour’da 439 ltye indesit aldım.

 10. mine dedi ki:

  ben bimden heifer derin dondurucu aldım bim in ürünlerine güvenerek ve beğendim çokgüzel henüz kullanmadım inşallah sorun çıkmaz

 11. HTS TEKNİK HİZMETLER dedi ki:

  Merhabalar
  Ürünler kolili olarak sevkleri yapılmaktadır. BİM marketlerine tüm bilgiler verilmiştir. Satış noktasında gerekli bilgileri vermek mağazanın sorumluluğundadır. Ürünlerin içerisinde tüm detaylı bilgiler mevcuttur. Aslında mağaza montajlı ürün olmadığı için ürünü açarak teslim etmek zorundadır. Bir çok mağaza ürünü sergilemiştir.

 12. HTS TEKNİK HİZMETLER dedi ki:

  Sayın İlgili
  Bize ulaşmanızı istemek bizim hakkımız. Çünkü biz size ulaşmak istediğimizde sitenizde bir telefon ve adres yok. Size yazı yazmadan önce ulaşmak istedim ama attığımız maile bile cevap vermediniz. Keşke sizde sitenizde açık iletişim bilgilerini yazsa idiniz. Konu buralara gelmeden kolaylıkla çözülse idi. insanlar ulaşabildiklerine güvenebilmeli. Siz yorumlarınızda bunu yazmıyormusunuz

 13. HTS TEKNİK HİZMETLER dedi ki:

  Ürününüzü iyi günlerde kullanınız. Herhangi bir problemde 0126 527 82 83 nolu çağrı merkezini arayarak Türkiye’ nin her noktası için servis talebinde bulunabilirsiniz.

 14. mine dedi ki:

  bimden dondurucu aldım çok güzel …çalıştırdım memnunum

 15. Salih dedi ki:

  Bim den dipfriz aldik kapağı kirikti aradik hemen kapağı degistirdiler, bim i tebrik ediyorum

 16. aydın dedi ki:

  arçelik alıp beko alıp profilo indesit alıp ne olcakki
  hotpointin altustan kaliteli kardeşim bu ürün ben inceledim diyer markalar hepsi paraya tuzak servis merviste hikaye bozulunca zaten 2 yıl garanti vermiş adam daha ne yapsın ikiyıl sonra bozulan bir hotpointin parçası serviste dünya para insanları kandırmayın.fiyatlar düşecek diye karşı çıkıyorsunuz işte işinize gelmiyor.

 17. Anonim dedi ki:

  Bimde servis bulamazsanız bile en azından para iadesi garantilidir.
  Yani her türlü mağdur olmazsınız. Fişi saklayın yeter

 18. Anonim dedi ki:

  Dün aldım derindorucuyu 24 saati geçti güzel çalışıyor fakat hiç durmadı daha bir sıkıntı var galiba 5 e ayarlı fişini taktığında beri çalışıyor.

 19. Anonim dedi ki:

  Bende alacam ama memnun kalmam diye korkuyorum ürününden memnun olmayınca bim para iadesi yapıyor mu

 20. Anonim dedi ki:

  Bende dün aksam aldim derin dondurucuyu gayet guzel calisio yalniz biraz sesli calisiyor sanki.memnunum isallah boyle devam eder.

 21. Anonim dedi ki:

  HTS yetkilisi bu kadar savunma yapacağınıza HEİFER hangi ülkenin malı, hangi firma üretiyor yazın bilgi sahibi olalım. Sanırım devlet sırrı olmasa gerek bu bilgi.

 22. Anonim dedi ki:

  Bimden katı meyva sikacagi aldım cok guzel çalışıyor suan hic kusur yok

 23. Anonim dedi ki:

  bütün yorumları okudum içinden çıkamadım ortada kaldım.
  alayım mi almayayım mı

 24. admin dedi ki:

  Efendim ürünle ilgili olumsuz yorum dönüşü çok az, fiyatları araştırıp alabilirsiniz. Özellikle kredi kartı puanı ve hediye çekleriyle 500 TL üstü marka ürünleri 400 TL seviyesine indirebilirsiniz.

 25. Anonim dedi ki:

  HEİFER MARKA DERİN DONDURUCUYU BİMDEN 03-EKİM-2014 TARİHİNDE ALDIM.KAPI EMNİYET KİLİDİ ÇALIŞMIYOR.SERVİSİNE HABER ETTİĞİMDE KİLİDİ ÇALIŞMASA NE OLUR,ÇOK ÖNEMİ OLMADIĞI VE SERVİS GELDİĞİNDE KİLİT ÇALIŞIRSA 25 TL SERVİS ÜCRETİ ALINACAĞINI BEYAN ETTİ SERVİS YÖNLENDİRİCİSİ.3-5 GÜN SONRA SERVİS GELDİ KAPININ KİLİDİ DEĞİŞECEK BU HEMEN OLMAZ SONRA GELİR YAPARIZ DEMİŞLER.GELMEDİLER,UĞURMUMCU MH.BİM YETKİLİSİNE KİLİDİ YAPMADIKLARINI SÖYLEDİM.O ARKADAŞA ARIZAYI GİDERDİKLERİNİ SÖYLEMİŞLER.BİRDAHA ARAMIŞ.SERVİSDEN BENİ ARADILAR.BANADA ARIZANIZ YAPILMIŞ DEMİYOR,SERVİS ÜCRETİ 20 TL İSTEMİŞLER KABUL ETMEMİŞİM,ONDAN GELMİYORLARMIŞ.KİLİT DEĞİŞİM SERVİS ÜCRETİ 20 TL?BENDE SERVİS GARANTİSİ OLAN ÜRÜNE SERVİS ÜCRETİ ÖDENİR Mİ DİYE KIZDIM.ÇÜNKİ KİLİT ALDIĞIMDA ÇALIŞMIYORDU.SERVİS ÜCRETİ İSTEME OLAYINI SÖYLEYİP YALAN SÖYLEYEN HANGİ ŞER..YALAN SÖYLÜYOR DEDİM.BİM AŞ.NİN YETKİLİLERİNE VE TÜK.MAHKEMEL.ŞİKAYET EDECEĞİM DEDİĞİMDE,ODA BENİ MAHKEMEYE ŞER…KELİMESİ KULLANDIĞIM İÇİN VERECEKMİŞ VE TELEFONU YÜZÜME KAPATTI ORDAKİ KABA BİR BAYAN .

 26. Anonim dedi ki:

  ben derin dondurucu almayı düşünüyodum yorumları okuduktan sonra vaz geçtim ha bu arada bimden almayı düşünüyodum

 27. Anonim dedi ki:

  Ben bim den aliyom memnunu

 28. Anonim dedi ki:

  ben gecen sene kurban bayramında aldım memnundum ama uzerıne kucuk fırın koymustum fırın altını yakmıs ama calısıyor difirizin uzerındenkı kopuk gorunuyor ne yapabilirim cok uzuldum degisirse ust kapayı ne fiyat dersiniz ogrene bilir miyim cevap verin nolurrrrr calısıyor bir zararı olurmu elektirik kacırırmı bozulurmu ama beyaz esyaservıste calısan komsum degıstırebılırsın dedi kapagını ust kapak yani cevap beklıyorum sunuda soyleyım ben ankara eryamanda susuzda oturuyorum

 29. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar beyaz eşya tamamen şanstır bana kalırsa fazla para vermeye gerek yok.oyüzden bimden şaşmayın derim.

  Arkadaşlar bana kalırsa beyaz eşya tamamen şans.oyüzden fazla para vermeyin derim.yani bimden şaşmayın.

 30. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Beyefendi bunlar insan yapımı elektrikli aletler. Bu aletlerde şans diye bir durum olamaz. Kaliteli bileşenler ve işçilik ile üretilen bir beyaz eşya 20 yıl sorunsuz çalışır. Her zaman beyaz eşyada bütçenin elverdiği en kaliteli ürün alınmaya çalışılmalıdır. Kalitesiz ürünler sizi rezil edebilir. En küçük sorunda servis çağırırsınız gelip insanın burnunda getirir. Kalitesiz ürünler tükettiği elektrikle pahalı ürünle arasındaki farkı birkaç yılda kapatır. Özellikle sürekli çalışan derin dondurucularda bütçe çerçevesinde kaliteli ürünler almanızı tavsiye ederim.

 31. Turgut dedi ki:

  HEIFER markası sanki bir Alman ürününü çağrıştırıyormuş gibi geliyor ama değil. Çin malı! BİM’de satılan ürünleri iade edebilirsiniz. Ancak aylar geçtikten sonra cihazlar arızalandığında gidip yine BİM’e mi başvuracağız? Markalı ürünler para tuzağı imiş! Değildir çünkü asıl para tuzağı olan ürünler ucuz diye alıp sonrasında elinizde patlayan ürünlerdir. Bilindik marka ürünlerden şaşmayın. Evladiyelik kullanımları ve yaygın servis ağı, kurumsal kimlikleriyle Çin’den kaptığını getirip satan uyduruk firmalara benzemezler. Son 13-14 yılda pıtırak gibi ithalatçı firmalar türedi. Kanun tanımaz bir düzen var piyasada ona ayak uydurdu.

 32. Murat Korkusuz dedi ki:

  Bim’den Hoover marka derin dondurucu aldım . Hem fiyat uygun , dört çekmeceli üstelik alman ürünü ve A+ plus enerjili çok memnunum ; Tavsiye ederim ..

 33. ALİ KEMAL dedi ki:

  TURGUT BEY GEÇEN SENE AKRABALARLA BİMDEN 399 LİRAYA 3 TANE HEİFER BD-100 ALDIK BÜTÜN BİLGİLERİ GARANTİ BELGESİ , KULLANIM KILAVUZU GAYET AÇIK VE NET PROBLEMSİZ ÇALIŞIYOR HERKESE ÖNERİYORUM UYGUN FİYATLI SAĞLAM EKONOMİK

 34. Anonim dedi ki:

  Heifer’den uzak dur. Laf çok, servis yok. Servis var diyen, adını ya da telefonunu versin de görelim.

 35. sukru celik dedi ki:

  Eylul 2015 de bimden 100 lt heifer 485 tl ye aldim cok guzel sessiz sakin calisiyo memnunum ve elektrik tuketimide cok az

 36. sukru celik dedi ki:

  Bimden heifer aldim cok memnunum

 37. Anonim dedi ki:

  Hiefer 100 lt derin dondurucuyu 2 yildir sorunsuz kullanıyorum…sessiz.memnun kaldim

 38. Anonim dedi ki:

  Dondurucuyu kaç derece de olcak buzlanma yapıyor

 39. Anonim dedi ki:

  Heifer ayarı kaç olmalı kullanan söylerse memnun olurum

BİR YORUM YAZ