Bioxcin 2012 babalar günü kampanyası saç bakım seti indirimi

  • 15 Mayıs 2012
Bioxcin 2012 babalar günü kampanyası saç bakım seti indirimi

2012 babalar gününe özel kampanyalar başlıyor. Bioxcin 2012 babalar günü kampanyasında Bioxcin Genesis Serum, pratik kullanım özelliğinin yanı sıra, beraberinde düzenli olarak hediye edeceği, Bioxcin Genesis Şampuan, Bioxcin Genesis Yağ Ekstresi ve Bioxcin Genesis Vitamin/Mineral Kompleksi ile babalara komple bakım vaat ediyor.

En kapsamlı komple bakım serisi sadece 89 TL
Bioxcin Genesis Serum ile birlikte toplamda 4 farklı ürünü hediye alacak babalar iki kez kazanmış olacak. BİOXCİN’in komple bakım paketi bedeli sadece 89 TL.

Bioxcin Genesis Serum, saç dökülmesi yaşayan kişilerin problemini önlemek ve ölmemiş saç foliküllerini güçlendirerek, yeniden çıkmalarını sağlamak amacıyla geliştirilmiş özel bir formülasyondur.

Yapılan klinik araştırmalar, Bioxcin Genesis Serum’un yeni saç oluşumu için uygun ortam hazırlanmasında özel etki gösterdiğini ortaya koymuştur.
Bioxcin Genesis Serum, içeriğindeki, yoğunlaştırılmış amino acid complex, whey protein, biotinyl ghk ve biocomplex b11 aktifleri, Genesis Teknolojisi sayesinde saç dökülmesine engel olurken, düzenli kullanım sonucunda saç  foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu desteklemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ