Coca Cola kavanoz hediye kampanyası

 • 19 Haziran 2014
Coca Cola kavanoz hediye kampanyası

Coca Cola her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayına özel kampanyasında kavanoz hediye ediyor. Ramazan ayında 3 Ağustos tarihine kadar Coca-Cola ve Coca-Cola Zero 2,5L PET şişe ürünlerinin promosyonlu yeşil renkli kapaklarının altında “3 KAPAĞA 1 KAVANOZ HEDİYE” yazısını bulduğunuzda, bu kapaklardan 3(üç) adet toplayıp hediye kavanoz kazanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Coca-Cola ve Coca-Cola Zero 2,5L PET şişe ürünlerinin promosyonlu yeşil renkli kapaklarının altında “3 KAPAĞA 1 KAVANOZ HEDİYE” yazısını bulduğunuzda, bu kapaklardan 3(üç) adet toplayıp promosyona katılmakta ve hediye dağıtımı yapmakta olan bir satış noktasına götürerek, hediyeniz olan 1(bir) adet cam kavanoz 23 Haziran 2014 ile 3 Ağustos 2014 tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içinde alabilirsiniz. Dağıtımı yapılacak olan renkli kapaklı cam kavanozun resmi, promosyonlu Coca-Cola ve Coca-Cola Zero 2,5L PET şişe ürünlerinin etiketleri üzerinde yer almaktadır.
 • Hediyeler 13.000.000 adetlik stokla sınırlıdır.
 • Farklı renkli kapaklı cam kavonozların  satış noktalarına dağıtımı rastgele yapılmaktadır. Bu nedenle ancak satış noktasında mevcut olan renkli kapaklı cam kavanoz hediyenizi alabilirsiniz.
 • İstediğiniz renkli kapaklı cam kavanozların satış noktasında bulunmamasından Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş sorumlu değildir.
 • Promosyon kurallarının tümünü, promosyonlu  Coca-Cola ve Coca-Cola Zero 2,5L PET şişe etiketlerinin arkasından, promosyona katılan satış noktalarında, Coca-Cola İletişim Merkezi’nin 444 30 40 veya 0 850 201 30 40 numaralı hattında ve www.coca-cola.com.tr’den öğrenebiliriiniz.
 • Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu promosyon 23 Haziran 2014 ile 3 Ağustos 2014 tarihleri arasında T.C ve K.K.T.C sınırları içinde geçerlidir.
 • Bu promosyon,uygulama gereği MPİ izin kapsamı dışında, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş tarafından düzenlenmektedir
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. İsim dedi ki:

  iyide hiçbir yer vermiyor kavonozları

 2. ramazan dedi ki:

  ben gaziante.,pin şahinbey ilcesindeyim kapagı biriktirdik çarşıya gitik

  sormadımız bayi kalmadı kavonoz olduhu halde vermediler biz bunlarda şikayetciyiz kapanya başlayalı 7gün oldu daha vermediler bayiler bunlar doladırıcılar bundan sonra cocola içmeyiz siz nasıl bahilere veriyorsunuz onlar bize vermiyor

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.