Cola Turka 2.5 lt 2 kapak getirene bedava 1.5 lt Çamlıca

 • 31 Mayıs 2011
Cola Turka 2.5 lt 2 kapak getirene bedava 1.5 lt Çamlıca

Cola Turkadan yüzbinlerce hediye.30 Kasım 2011 tarihine kadar, COLA TURKA 2,5 L. PET Şişe, ÇAMLICA PORTAKAL 2,5 L. PET Şişe ve ÇAMLICA LİMON 2,5 L. PET Şişelerinden 2 adet getiren herkese 1 adet ÇAMLICA 1.5 lt PET Şişe hediye kampanyası sizleri bekliyor kaçırmayın !

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. YUSUF DURAN dedi ki:

  Ben konyadan yazıyorum 2 kapaga 1.5 lt çamlıca veriyoruz diyorsunuz ama kimse vermiyor şuan elimde 8 tane kapak var markete gidiyorum biz vermiyoruz bakkallar veriyordiyor bakkalagidiyorum kolayı nerden aldıysan orası verecekdiyor ben bu işi tüketiciler birliğine bildireceğim ve birdaha kola turka içmeyeceğim.
  Not:Sorduğum birkaç market Sincap,Kavruk,Mismar
  Bakkallar Aşıkoğlu,Yakamoz,Alkan

  Mismar çalışanı kola firmasının yeterli çamlıca vermediğini söyledi ilgilenirseniz sevinirim.

 2. nafiz sungur dedi ki:

  Ben kayseri talas’dan yazıyorum cola turka aldığım ıhlamur marketten kapak kampanyası çerçevesinde çamlıca gazoz istediğimde elinde 1.5 litrelik gazoz olmasına rağmen firmanın gazoz bırakmadığını söyleyerek veremeyeceğini söyledi. ayrıca gülpare market,polbay market,makro marketlerede sormama rağmen hiçbirinden ürünümü alamadım.Bu durumu ilgili yerlere ileteceğim tüketicileri cola turcayı boykot etmeye çağırıyorum resmen tüketiciyi aldatıyorlar.

 3. cihan dedi ki:

  arkadaşların yorumlarına katılıyorum.Çorumda Metropolden aldık kapa kampanyası bitti dediler.30 ekime kadar yazıyor şişenin üstünde.Birde yunus marketten alıyoruz kampanya yok diyor.Yetkililer ilgilnirse seviniriz.

 4. VEYSEL ATASOY dedi ki:

  DEĞERLİ COLA TURKA YÖNETİCİLERİ,
  BEN MANİSA’DAN VEYSEL ATASOY,
  COLA TURKA ÇIKTIĞI GÜNDEN BERİ (TÜRK SERMAYESİ, NE DE OLSA TÜRK MALI DİYE)TERCİHİMİZİ SİZDEN TARAFA KULLANIP AİLECE ZEVKLE TÜKETTİĞİMİZİ,DÖRT KİŞİLİK BİR AİLE OLARAK TAM BİR COLA TİRYAKİSİ OLDUĞUMUZU VE HER GÜN BİR ŞİŞE 2,5 LT.LİK COLA TURKA İÇTİĞİMİZİ BİLMENİZİ İSTİYORUM. Cola Turka 2.5 lt 2 kapak getirene bedava 1.5 lt Çamlıca KAMPANYASINDAN FAYDALANMAK İÇİN BAYAĞI BİR ÇABA SARFETTİM. BELKİ ON YERE SORDUM VE BİR YERDEN GÜÇ BELA ALABİLDİM (20 KAPAĞA 10 ADET ÇAMLICA) VE OTURDUĞUM APARTMANA DAĞITTIM. HENÜZ KAMPANYA BİTMEDİ AMA BENİM ELİMDE 12 ADET KAPAK VAR. AMA NE HİKMETSE KİMSE KAMPANYA İLE İLGİLENMİYOR, KİME SORSAM YOK DİYOR VE ÇAMLICA’LARI ALAMIYORUZ. ÖNCEKİ ALDIĞIM YERE DE GİTTİM ORASI DA ALMADI. KAPAKLAR ELİMDE KALDI. EVDE ÇOCUKLAR DA BU DURUMDAN RAHATSIZ. BABA BARİ FİLANCA COLAYI ALSAYDIN DA ŞUNU VERİYOR BUNU VERİYOR DİYORLAR. VELHASIL BU SORUNA BİR ÇARE BULAMAZSANIZ EMİN OLUN BIRAKACAĞIM COLA TURKA’YI. EĞER BİR KAMPANYA YAPTIYSANIZ SONUNA KADAR YAPIN KARDEŞİM. İNSANLARI MI KANDIRIYORSUNUZ. KAMPANYANIN BİTMEDİĞİNİ SÖYLEDİĞİMDE YALANCI DURUMA DÜŞTÜM. İNANDIRAMADIM. BAKIN BAŞKA MARKALARA ADAMLAR GAYET SİSTEMATİK KAMPANYALAR YAPIYORLAR. YOKSA BİLE NOT ALIP GETİRTİYORLAR. BEN ARTIK KAPAKLARI MARKET MARKET DOLAŞTIRMAYA UTANIYORUM. EĞER BİR DÖNÜŞ YAPMAZSANIZ ELİMDEKİ KAPAKLARI ÇÖPE ATACAĞIM VE BİR DAHA EVİME COLA TURKA ALMAYACAĞIM. YAPMAYIN YA, LÜTFENN…

BİR YORUM YAZ