D-smart Digiturk, Tivibu sözleşme cezanızı karşılıyor

  • 17 Ekim 2015
D-smart Digiturk, Tivibu sözleşme cezanızı karşılıyor

D-Smart yeni kampanyasında Digiturk, Tivibu gibi tv platformlarında sözleşmesi bulunan ve sözleşmesini iptal ederek D-Smart abonesi olmak isteyenlere sözleşme cezasının 120 TL’sini karşılıyor.

Kampanya Aile-Spor ve üzeri D-FIX/HD/HD+ paketlerde geçerlidir.

Eski TV aboneliğize ilişkin son faturanızda size yansıtılan taahhüt bozma/cayma bedelinin en fazla 120 TL’ye kadar olan kısmı için D-Smart faturalarınızda indirim hakkı kazanırsınız.  Taahhüt bozma/cayma bedeli tutarınız, aboneliğinizin geri kalan aylarında eşit olarak bölünerek faturanıza indirim olarak yansıtılır.

•         D-Smart’a abone olduktan sonra 60 iş günü içerisinde eski TV aboneliğizin son faturasını D-Smart’a ileterek kampanyadan yararlanabilirsiniz.
•         Taahhüt bozma/cayma bedeli çıkan son faturanızı D-Smart’ın 0212 478 0 555 numarasına fax olarak iletebilirsiniz.
•         Bu kampanya “Eski Uydu Alıcınızı Getirin, D-Smart HD’ye geçin” kampanyası ile birleştirilmez.
•         Abonelik başlangıç tarihinden sonra 60 gün içerisinde iletilmeyen faturalar için indirim uygulanmaz.
•         Her abone kampanyadan sadece 1 defa faydalanabilir.
Bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar 24 ay abonelik taahhüdüyle Sinema-Dizi ve üzeri HD/HD+ paket aboneliklerinde geçerlidir. Eski TV aboneliğine ait son faturasını D-Smart aboneliğini takip eden 60 gün içerisinde, D-Smart’ın 0212 478 05 55 numarasına fax olarak ileten eden abonelerin, 120 TL’ye kadar olan eski TV aboneliğine ilişkin cayma bedelleri eşit indirimler halinde abonenin daha sonraki D-Smart faturalarına yansıtılır. Bu kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez. Aboneliğin 24 aylık süre dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hizmet için verilen indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.