D Smart üyelerine SporXtra veya Xtra 12 ay hediye

  • 03 Nisan 2015
D Smart üyelerine SporXtra veya Xtra 12 ay hediye

D-Smart kampanyaları sürüyor. D smart yeni kampanyasında Aile veya Aile-Spor paketini alanlara 12 ay boyunca İspanya Ligi La Liga heyecanıyla dolu SporXtra veya yetişkin kanallarını kapsayan Xtra Paketi 12 ay boyunca hediye ediliyor.

Kampanya Ayrıntıları

  • Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir. HD veya HD+ Aile veya Aile-Spor paketine 24 ay taahhütlü olarak abone olan tüketicilere 12 ay boyunca,  SporXtra veya Xtra paketi hediye edilecektir.
  • Hediye seçimi abone tercihine bırakılacaktır.   Uydu alıcısı ve smartkartın mülkiyeti D-Smart’a aittir. Iç kurulum ücreti olan 40 TL tüketicinin talebi doğrultusunda ilk faturasına tek seferde yahut 24 ay boyunca ayda 2 TL olarak faturasına yansıtılacak ve tüketiciden tahsil edilecektir.
  • Dıs kurulum; çanak, LNB, kablolama gibi ürün ve hizmetleri kapsamakta olup, eğer dış kurulum gerekli ise dış kurulum bedeli tüketiciye aittir. Aboneliğin 24 aylık süre dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hizmet için verilen indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır.
  • D-Smart kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya stoklarla sınırlı olup başka kampanya ile birleştirilemez.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.