Dominos 3 al 1 öde kampanyası

  • 19 Ekim 2015
Dominos 3 al 1 öde kampanyası

Dominos pizza kampanyaları sürüyor. Dominos pizzaları çok hoş olmasada bazen bölgeye göre değişebiliyor. Dominos siparişlerde özellikle malzemeler çok az geliyor ve hamuru hoş değil. En azından Ankara’da böyle.

Dominos yeni kampanyasında 3 al 1 öde fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında Dominos.com.tr ve mobil uygulama üzerinden vereceğiniz 1 pizza siparişinde aynı pizzadan 3 adet gönderilecektir. Kampanyada 3 adet Orta Boy Efsane/Cazip Pizza 95,70 TL yerine 31.90 TL’ye, 3 adet Orta Boy şefin Pizzası veya Efsane Pizza 107,70 TL yerine40.90 TL’ye satışı yapılacaktır.

Bu kampanya yalnızca Dominos.com.tr ve mobil uygulamadan verilen siparişlerde geçerlidir.

Kampanya tüm Pizzalarda Geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Niyazi cengiz dedi ki:

    Güzel bir deyim vardır ucuz etin tirit olmaz diye bende diyorum ki ucuz pizzanin içi olmaz buda seni doyurmaz siparisi verdik geldi birde ne gorelim sanki pideciden pide söyledik oturduk yavan yavan yedik

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Niyazi bey çok haklısınız, keşke hamuru güzel olsa da hamurunu yağa banı yesek. Hamur bildiğiniz hamur, malzeme kalitesi ise çok kötü. Bimde satılan dondurulmuş pizzayı alın daha iyi. Dominos kalite noktasında çok başarısız.

  3. Ersan dedi ki:

    Domino’s pizza internet sitesinde 3-4 kişilik orta boy pizza siparişi verdik.2 kişi doymadik.bir daha domino’s pizza alacağına;2 tane simit alır doyarim.hem param da cebimde kalır.not:doymayanlardan bir arkadaşımız da niyazi idi.dostum aç kaldık var ya.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.