Dominos 4 al 1 öde kampanyası

  • 21 Ekim 2014
Dominos 4 al 1 öde kampanyası

Dominos Pizza kampanyalar devam ediyor. Dominos yeni kampanyası 400. şube açılışan özel 4 al 1 öde kampanya fırsatı sizleri bekliyor.

Domino’s Pizza Türkiye genelindeki restaurant sayısı 400 ulaştı… 400. mağazanın açılışını muhteşem bir kampanya ile kutluyor. Dominos Pizza menüsünde yer alan, Nefis Pizza Sosu, Mozerella Peyniri, Domates, Mantar, Mısır, Kekik, Sucuk’tan oluşan, tüketicinin en çok tercih ettiği Sosyal Pizza’da inanılmaz bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 27,90 TL’ye satışı yapılan Orta Boy Pizza alan herkese 3 Sosyal Pizza ve 1 lt Coca Cola hediye ediliyor. Normal de 87,90 TL ödeyerek satın alacağınız 3 adet orta boy Sosyal Pizza ve 1 lt Coca Cola’ya sadece 27,90 TL ödeyerek satın alabileceksiniz.

Bu kampanya, Dominos Pizza menüsünde yer alan Orta Boy Sosyal Pizza için Gel-Al servis de geçerlidir. Ekonomik menüler ve diğer promosyonlarla birleştirilemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    ben dominos pizza çalışanıyım. trabzon / yeşiltepe şubesi rest. müdürüyüm. kampanya içeriğini yanlış yazdınız. 4 orta boy değil, 3 orta boy + 1 lt coco cola bedava olması lazım. müşterilerimiz problem yaşıyoruz. lütfen düzeltir misiniz? teşekkürler

  2. admin dedi ki:

    Gerekli düzenleme yapılmıştır, teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.