Dominos 8 Aralık pizza partisi ile Facebook siparişlerinde %50 indirim

  • 06 Aralık 2011
Dominos 8 Aralık pizza partisi ile Facebook siparişlerinde %50 indirim
 Dominos pizzadan 8 Aralık Perşembe gününe özel indirim kampanyası.Evlere serviste dünya devi Domino’s, yıldönümü için 8 Aralık Perşembe günü 20 ülkenin katılacağı en büyük pizza partisini düzenliyor. Her damak tadına uygun eşsiz pizzaları ile 7’den 70’e herkesin favorisi olan Domino’s Pizza, Dünya Domino’s Günü’ne özel yarışması ile Facebook üzerinden verilen siparişlerde yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor.

Dünyada toplam 70 ülkede 9 bin 500 restoran işleten Domino’s Pizza, bu hafta sizi 51. yaş gününe özel dünya çapında bir etkinliğe davet ediyor. Domino’s Pizza’nın uluslararası etkinliğine katılabilmek ve eğlenceyi yakalayabilmek için ise sadece www.facebook.com/DominosTurkiye sayfasına girip, yönlendirmeleri gerçekleştirmek yeterli oluyor.

Her damak tadına uygun dayanılmaz lezzet Domino’s, 8 Aralık Perşembe günü düzenleyeceği uluslararası oyunu ile milli heyecan yaratacak. Yarışmaya dâhil olanlar Türkiye’yi şampiyon yapmak için www.facebook.com/DominosTurkiye sayfasından Türkiye’yi destekleyebilecekler.

Kalite ve lezzet garantili Domino’s Pizza Türkiye, 8 Aralık Perşembe günü `En büyük Domino’s Partisi`nde Türkiye bayrağını Facebook uluslararası sayfasında dalgalandırmak için tüm pizza severlerin oylarını bekliyor. Facebook takipçileri daha sonra Domino’s Pizza haritasından ülkelerini seçerek, etkinliğe katılan bütün ülkelerin durumlarını karşılaştırmalı olarak görebilecek.

Etkinlik ile ilgili açıklama yapan Domino’s Pizza Türkiye Pazarlama Direktörü Mustafa Birhan Hazer; “Geliştirdiği fikirler ve gerçekleştirdiği projeler ile 15 yıldır sektörde yol gösterici konumda olan Domino’s Pizza Türkiye olarak yerel tatları uluslararası bir kurumla harmanlamaktan gurur duyuyoruz. En lezzetli pizzaları, dumanı tüterken sofralarla buluşturmak için çıktığımız yolda ürünlerimizi bilinen ve güvenilen markalardan en taze halleri ile alıyoruz. Dalından koparılmış domatesimiz, biberimiz yerel lezzetlerimiz, Türk damak tadına uygun pizzalarımız ile Dünya Domino’s Pizza Günü’nde gücümüzü tüm dünyaya göstermeyi hedefliyoruz. 8 Aralık Perşembe günü tüm pizza severlerin bizi destekleyeceğinden eminiz” dedi.

www.facebook/DominoTurkiye sayfasına girip milyonlarca Domino’s Pizza fan’ı ile aynı anda yarışmak ve birbirinden lezzetli pizzaları yüzde 50 indirimli yemek istiyorsanız siz de 8 Aralık Perşembe günü Domino’s Türkiye’yi `like` etmeyi unutmayın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ