D’s Damat Lcd Tv hediye kampanyası

  • 01 Mart 2011
D’s Damat Lcd Tv hediye kampanyası

D’S Damattan harika bir kampanya.Şimdi D’s damat mağazalarından İlkbahar/Yaz ürünlerinde 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 19″ LCD TV hediye. Ayrıca, 500 TL ve üzeri alışverişe Navigasyon cihazı hediye. Yeni sezonda erkeklerin istediği herşey D’S Damat’ta.

* Bu kampanya kapsamında 1 – 17 Mart 2011 tarihleri arasında D’S Damat mağazalarından 2011 İlkbahar-Yaz sezon ürünlerinden tek faturada yapılacak min. 500 TL ve üzeri değerindeki alışverişlerde 1 adet Sunny Nav 001 3,5″ Navigasyon ciyazı- min. 1.000 TL ve üzeri değerinde alışverişlerde 1 adet Sunny SNo19L-T1 M LC Televizyon hediyesi kazanılır.
* Hediye olarak kazanılan Navigasyon cihazı alışverişin yapıldığı mağaza kasasından teslim edilir. Mağaza stoklarında cihazın bulunmaması halinde Navigasyon Hediye Teslim Belgesi karşılığında ürün en geç 30 iş günü içinde yine mağaza kasasından temin edilir. Hediye olarak kazanılan Televizyon kampanya bitim tarihinden itibaren en geç 30 iş günü içinde Hediye Teslim Belgesinde belirtilen adrese teslim edilir. Hediyenin teslimi için kaşe ve imzalı Hediye Teslim Belgesinin ibrazı zorunludur.
* D’S Damat kampanya süresi ve ürünlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Her faturanın tek hediye kazanma hakkı vardır.
* Ürün iade çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.