Fakir ramazan bayramına özel %20 indirim kampanyası

  • 15 Temmuz 2014
Fakir ramazan bayramına özel %20 indirim kampanyası

Fakir ürünlerinde 2014 Ramazan bayramına özel kampanyada %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Fakir süpürge, halı yıkama makinesi ve buharlı temizleyicilerde geçerli olacak indirim kampanyasını kaçırmayın!

Çocuklar için yeni giysiler, bayramlıklar alınır, misafirlere ikram edilecek şeker ve tatlılar hazırlanır, ev baştan sona yeniden temizlenir. Bayramı özel kılan eski geleneklerden biri olan bayram temizliği, evlerimizin yenilenmesi ve tazelenmesini sağlarken, konuklara gösterilen özeni de yansıtır. 81 yıldan bu yana hayatı kolaylaştıran yenilikçi çözümler sunan Fakir de özel 50 ürünü ile bayram temizliğine hazır.

Fakir’in geniş ürün yelpazesinde bayram temizliğini keyfe dönüştürecek pek çok ürün bulunuyor. Ramazan Bayramı’na özel yüzde 20’ye varan indirimlerle sunulan ürünler arasında ıslak ve kuru vakumlu süpürgeler, süpürgede yeni trendlerden biri olan elektrikli dik süpürgeler, ülkemizde Fakir markası ile özdeşleşmiş halı yıkama makineleri ile buharlı temizleyiciler yer alıyor. Yeni nesil, hijyenik temizlik sunan buharlı temizleyicilerde birçok alternatifi bir arada bulmak mümkün. Bayrama özel indirimli Fakir ürünleri 165 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ