Fanta kapaklarında 1litre hediye fırsatı

  • 29 Mart 2012
Fanta kapaklarında 1litre hediye fırsatı

Fanta kapaklarında milyonlarca hediye sizleri bekliyor. Fanta 2,5 litre pet şişe ürünlerinin kapak üzerinde beyaz Fanta şişe simgesi bulunan promosyonlu kapaklarının altında 1litre  FANTA MANDALİNA BEDAVA veya  1 litre FANTA PORTAKAL BEDAVA yazısını bulduğunuzda, bu kapağı promosyona katılan ve 1L. hediye ürün dağıtımı yapan bir satış noktasına götürerek, hediyeniz olan kapak altında belirtilen 1L. PET şişe Fanta Mandalina veya Fanta Portakal ürününü 01.03.2012 ile 01.05.2012 tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde alabilirsiniz.

Türkiye genelinde dağıtılan tüm promosyonlu 2,5L. PET şişe Fanta Mandalina ve Fanta Portakal ürünlerinin her 2 tanesinden birinin kapağının altında “1 L. FANTA MANDALİNA BEDAVA” veya “1 L. FANTA PORTAKAL BEDAVA” ibaresi yer alacaktır. Satış noktalarına ürün dağıtılırken ürünlerin kapalı olması sebebi ile 1 L. hediyeli ve hediyesiz ürünler ayırt edilemediğinden yapılan tesadüfi dağılımdan Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş., Coca-Cola İçecek A.Ş., Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu değildir. Bu tesadüfi dağılım sonucu, alınan her iki adet 2,5L. promosyonlu PET şişe ürünlerinden herhangi bir tanesinin kapağının altında “1 L. FANTA MANDALİNA BEDAVA” veya “1 L. FANTA PORTAKAL BEDAVA” ibaresi yazdığı garanti edilmemektedir. Bu nedenle, 2 adet promosyonlu ürün alan her tüketici, ürünlerin bir tanesinden dahi hediye 1L. ürün kazanamayabilir. “1 L. FANTA MANDALİNA BEDAVA” veya “1 L. FANTA PORTAKAL BEDAVA” ibaresini bulan tüketiciler, en son 01.05.2012 tarihine kadar promosyona katılan ve hediye ürünlerin dağıtımını yapan satış noktalarından hediyeleri olan Fanta Mandalina veya Fanta Portakal 1L. PET şişe ürününü alabileceklerdir. Bu uygulama MPİ izin kapsamı dışındadır.

Promosyon kurallarının tümünü, promosyonlu 2,5L. PET şişe etiketlerinin arkasından, promosyona katılan satış noktalarından, Coca-Cola Danışma Merkezi’nin 0800 261 19 20 numaralı ücretsiz hattından ve www.fanta.com.tr ’den öğrenebilirsiniz. Promosyona katılan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. bedirhan dedi ki:

    ben bedirhan kaya birgün fanta aldım üstünde 1.50 litre kazoz hadya diyor bakala gitim kapanya paşlammış ben bundan şikayetçiyim

  2. efekan dedi ki:

    ben bisiklet istiyorum

BİR YORUM YAZ