Kampanya ve İndirim Haberleri

Full Petrol 14 Şubat %14 akaryakıt indirimini kaçırmayın

  • 14 Şubat 2011

Full petrol istasyonlarında 14 Şubat sevgililer gününe özel %14 indirim fırsatını kaçırmayın.Sevgiliniz olsada indirim olmasada Full indirim sizleri bekliyor.

Bu kampanya 14.02.2011 tarihinde, 12:00 – 24:00 saatleri arasında tüm Full Petrol İstasyonlarında geçerlidir. Bir araç kampanya kapsamında en çok 150 TL’lik akaryakıt alabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nizam dedi ki:

    öncelikle full ismini duyunca aklıma yine sıradan firmalar gibi geldi umursamadım.fakat full bünyesinde eleman olarak başladığımda full’un kalitesini anlamaya başladım. şirket olarak kaliteli otoriter bir şirket fakat içlerinde çürük elmalar çıkmıyo değil. ben 5aydır full’bünyesinde şirketime hizmet verdim %14 14şubat sevgililer günü ve%23 nisan gibi 2tane büyük indirimde görev yaptım. işimin şirketimin bana verdiği paranın tamamen hakkını verdim. fakat ben büyük bir haksızlığa uğradım buda benim düşüncemde Full Pet yani Ar şirketler gurubu işçinin arkasında olmayan bir firma. şirkette ticari kart okutup puan toplayan elamanlar var ben bizzat şahit oldum. ben hak ettiğim parayı aldım alnımın teriyle kazandım die işimden oldum fakat hırsız olan şirketin milletim parasını çalan elamanlar hala şirkette çalışıyor benim suçum ise iş yoğunluğundan bunalıp sigara içmemdi müdürüm Burak Pıtır bana sigara içiyorum die tutanak tuttu.2.tutanağım ise bundan 3gün sonra oldu 1.22 kuruş açıkverdim die bana tekrar tutanak tutuldu ve işimden oldum 1tl açık için tutanak tutan bir şirkette zaten çalışılmazdı. ben burda suçu şirkete atıyorum çünkü müdürlerini ekip şeferini iyi seçememişler işi bilmeyen adamlarla istasyon yönetilmez. iyi bir şirketsiniz fakat eksik çalışıyorsunuz benim hakkım bu şirkete helal değildir.

BİR YORUM YAZ