Getir android ve ios uygulaması ile ilk 20 TL alışveriş bedava

 • 21 Temmuz 2015
Getir android ve ios uygulaması ile ilk 20 TL alışveriş bedava

Türk girişimci tarafından kurulan yeni şirket artık cep telefonları üzerinden alışveriş imkanı sunan farklı bir sistem geliştirdi. Farklı diyoruz zira şuan İstanbul’da çalışan sistemle bulunduğunuz her yere kurye ile istediğiniz üzün getiriliyor. Sistemi kısaca açıklamak gerekirse;

Telefonunuza yüklediğiniz uygulama üzerinden istediğiniz ürünü seçip bulunduğunuz konumu paylaşarak kredi kartınızla ürünü satın alıyorsunuz. Firmanın mobil depolarından kuryeye teslim edilen ürünler ortalama 15 dakika içinde telefonunuzun bulunduğu yere teslim ediliyor. Siparişler herhangi bir parka, konsere, otobüs durağına teslim edilebiliyor. Sistemdeki ürün sayısı şimdilik kısıtlı sayıda ve sadece İstanbul’un belirli bölgelerine teslim edilebiliyor.

Kampanya haberimizi oluşturan konu ise ilk alışverişte 20 TL alt limitsiz alışverişin ücretsiz yapılabilmesi. Üstelik 5 TL teslim ücreti de alınmıyor. Sistemi denemeniz için harika bir fırsat kaçırmayın!

Kampanya 25 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli olacak.

Sistemde alışveriş verdikten sonra kuryenizi anlık harita üzrerinden takip edebiliyorsunuz. Herhangi bir sorunda Getir müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 532 50 50

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Zeliha dedi ki:

  Nefis bir uygulama kesinlikle tavsiye ederim. Gecenin bir yarısı abur cubur aldım 15 dakikada arabamın yanına gelip teslim ettiler. Çok kullanışlı kesinlikle 20 TL’lik bedavayı kaçırmayın!

 2. Yaşar Alptekin dedi ki:

  Bende sitenizden bu haberi bekliyordum. Sosyal medyada gece gördüm. Sabah ücretsiz siparişimi verdim 10 dakikada kurye arkadaş geldi. Firmanın sahibi Bitaksi uygulamasının sahibi güvenlik sorunu olduğunu kimse düşünmesin.

 3. Mert Sakaryeni dedi ki:

  Bende haberi görür görmez çerez aldım denemek için. Şişli’ye dakika tuttum tam 12 dakikada geldi. Şaşırdım kaldım kuryeyi görünce. Kuryeye yazık olmuş kampanyayı duyan vermiş siparişi. Abi öldüm bedava mı bunlar diyordu. Çocuğa acıdım 5 TL bahşiş verdim. Sitenize bu vesileyle çoook teşekkür ederim. Maşallah bu tür fırsatlar hiç kaçmıyor gözünüzden. Yakın takibim altındasınız :)

 4. Aykut Aydıner dedi ki:

  Az önce haberinizi gördüm ve sisteme kayıt oldum. Altunizade’de bir park yerine sipariş verdim. Gecenin bu saatinde 10 dakikada istediğim 20 liralık ürün bedava ayağıma kadar geldi. Teknoloji ne büyüksün dedim. Gelen kuryeye bahşiş vermeyi unutmayın adamların işi gerçekten zor. Arkadaşım da sipariş verdi 20 lirayı kuryeye verdi çocuk sevindi gitti. Haber verdiğiniz için size de teşekkür ederim.

 5. Selami Tekinay dedi ki:

  Çoğu sokakta sipariş alınamıyor ama merkezi yerlerde 10 dakikada teslim ediliyor. Bedava 20 TL güzel oldu. Sistem çok güzel ama yaygınlaşması lazım. Bir de fiyatlar ekonomik değil. Gerçi böyle bir hizmetle bakkal fiyatı beklemek hatalı olur. Örneğin dinlenme tesisleri ve turizm merkezlerinde fiyatlar çok farklı olur. Keyfinize düşkünseniz gecenin bir vakti kapınıza istediğiniz ürünün gelmesi çok güzel. Bitaksi yaygınlaştı bu da yaygınlaşacaktır.

 6. Cengiz Atmaca dedi ki:

  Allah razı olsun 20 TL bedava alışverişimizi 3 arkadaşla yaptık. Sayenizde kampanya bitmeden faydalandık. Facebook sayfanızı beğenip takibe aldık.

 7. Devrim Yılmaz Akın dedi ki:

  Sistemi çok beğendim, zamanın önemli olduğu günümüzde çok faydalı olur. İlerde ürün çeşidi artarsa sıkça kullanırım. Örneğin eşim akşam yemeği için eksik olan bir ürünü bana şutluyor. İş telaşı giderken almayı unutuyorum ve fırçayı yiyorum. Bu sistemle siparişi geçerim kafam rahat olur. Uygulamada tek sorun konum belirlenirken gerekli GPS ihtiyacı. Bina içinde GPS çekmiyor ve konum bulamıyor. Buna çözüm bulabilen var mı?

 8. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Devrim bey telefonunuz nedir bilmiyorum ama konum için GPS zorunlu değil. 3g bağlantınız açıksa konumunuz algılanacaktır. Ayrıca uygulamada adres tanımlama özelliği mevcut. Adresinizi girerek sipariş verebilirsiniz. Teknoloji ile böylesine içli dışlı takipci kitlemizin olması sevindirici bir durum. Herkese afiyet olsun diyoruz.

BİR YORUM YAZ