Gratis 2015 çocuk resim yarışması başvuru ve detaylar

  • 09 Mart 2015
Gratis 2015 çocuk resim yarışması başvuru ve detaylar

Gratis her yıl çocuklara özel düzenlediği ödüllü resim yarışmasında bu yıl yine harika hediyeler kazanma şansı sunuyor. Yarışma kampanyasında bu yıl küçük ressamlar hayallerindeki su altı dünyasını resmederek yarışacaklar. Ödüllü yarışmanın son başvuru tarihi 13 Nisan 2015 olarak belirlendi. Kazananlar ise 23 Nisan 2015 tarihinde açıklanacak.

Gratis’in gelenekselleşen resim yarışmasında çocuklar bu yıl hayallerindeki su altı dünyasını resmedecekler. Bu yıl 6’ıncısı düzenlenen yarışmaya Türkiye’nin her yerinden 7-10 yaş aralığındaki tüm çocuklar katılabilecek.

Yarışmaya katılmak isteyen küçük ressamların yapması gereken tek şey, herhangi bir Gratis mağazasından ücretsiz olarak alacakları katılım formunu doldurmak ve hayallerindeki su altı dünyasını renklendirmek olacak.

Yarışmaya son katılım tarihi olan 13 Nisan 2015’e kadar resimlerini Gratis mağazalarına bırakan çocukların eserleri jüri tarafından değerlendirilecek ve kazananlar 23 Nisan 2015 tarihinde Gratis’in resmi web sitesinde açıklanacak.

Yarışmanın ödülleri ise şöyle;1’inciye XBox 360; 2’inciye Samsung GalaxyTab 4 Tablet; 3’üncüye Sony Walkman 3’ü 1 Arada Mp3 Çalar Kulaklık

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ