Groupon Yurtiçi kargo kampanyasında 1 TL kupona %60 indirim fırsatı

  • 11 Ekim 2012
Groupon Yurtiçi kargo kampanyasında 1 TL kupona %60 indirim fırsatı

Groupon Yurtiçi kargo kampanyasında 1 TL ödeyerek kargo ödemelrinizde %60 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanyada Yurtiçi Kargo ile tüm yurt içi gönderimlerinizde yüzde 60’a varan indirim sağlayan Groupon kuponu yalnızca 1 TL. Üstelik satın aldığınız bu kuponu, Kurban Bayramı, Yılbaşı, Sevgililer Günü dahil olmak üzere 15 Şubat’a kadar istediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz.

Groupon’da çok cazip bir kampanya başladı. Groupon’dan, Yurtiçi Kargo ile tüm yurt içi gönderimlerinizde yüzde 60’a varan indirim sağlayan Groupon kuponunu yalnızca 1 TL’ye satın alabilir ve bu kuponu 15 Şubat’a kadar istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Bu kampanyadan satın aldığınız Groupon kuponunuz seçeceğiniz ürün ambalajı ile taşıma hizmeti, alıcı adresine teslimat hizmeti, sigorta hizmeti, alıcı ön bilgi hizmeti, teslimat bilgi hizmetinden oluşan paketi kapsıyor. Satın alınan her bir kupon karşılığında her bir alıcıya tek bir gönderi yapılabiliyor. Türkiye genelinde şehiriçi veya şehirlerarası yapılacak standart gönderilerde geçerli olan bu kampanya sayesinde gönderimlerinizi cazip fiyatlarla ve Yurtiçi Kargo güvencesi ile adrese ulaştırabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ