Halk Card Akaryakıt Kampanyası

  • 29 Mayıs 2010
Halk Card Akaryakıt Kampanyası

HalkCard Advantage,07 Mayıs-14 Haziran 2010 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız ikinci 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamanızda 20 TL NakitPuan veya tek seferde yapacağınız beşinci 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamanızda ise 50 TL NakitPuan kazandırıyor.

AKARYAKIT KAMPANYASI KOŞULLARI

* 07.05.2010-14.06.2010 tarihleri arasında geçerlidir.
* Kampanya Advantage üyesi akaryakıt istasyonlarından yapılacak akaryakıt alışverişlerinde geçerlidir ve Kampanyadan faydalanabilmek için kartın mutlaka Advantage POS cihazından geçirilmesi gerekmektedir. HalkCard Advantage Kredi Kartı ile tek seferde  yapılan ikinci 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamasında 20 TL NakitPuan veya  beşinci 100 TL ve üzeri akaryakıt harcamasında  50 TL NakitPuan kazanılacaktır.
* Aynı gün içerisinde birden fazla kez yapılan 100TL ve üzeri harcamalardan sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
* Kampanyadan kazanılan NakitPuan 18.06.2010 tarihinde son akaryakıt harcaması yapılan karta yüklenecek olup 23.06.2010 saat 24:00’e kadar kullanılmayan NakitPuanlar geçersiz sayılacaktır.
* Kampanyadan kazanılan NakitPuanların kart sahibinin var olan diğer kredi kartına yada başka bir kart kullanıcısına transfer edilmesi NakitPuan kullanımı olarak sayılmayacak bu kullanıcının NakitPuanları silinecektir.
* Bank 24 kart ,Ticari kartlar yada Advantage NakitPuanla kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
* Kampanya müşteri bazında takip edilecek olup bir müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecektir.Puan kazanımı sadece 20 TL veya sadece 50 TL olacaktır.Ara tutarlarda NakitPuan kazanımı olmayacaktır.Kampanya süresince bir müşteri en fazla 50 TL değerinde NakitPuan kazanacaktır.
* Kampanyaya HSBC Advantage ve Tekstilbank Advantage kredi kartları dahil değildir.

”Halkbank kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına haizdir”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.