Hürnet Adsl aylık 35 TL’ye 16mbps 50gb internet

 • 26 Ocak 2016
Hürnet Adsl aylık 35 TL’ye 16mbps 50gb internet

Yeni nesil internet servis sağlayıcılarından Hürnet şimdi yalın internet paketlerinde kampanya fiyatları sunuyor. Hür kampüs paketle aylık 35 TL ücretle 16mbps hızında 50GB AKK kotalı internet fırsatı sizleri bekliyor. Türk telekom alt yapısı ile hizmet veren bu tür firmalarda müşteri hizmetleri ve teknik destekte sorun yaşayabilirsiniz.

hurnet

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Hurnet dedi ki:

  Admin kullanıcıları yanlış yönlendiriyorsun, DİKKAT!!! Sonra seni Hürnet mahkemeye verebilir, ben olsam verirdim.
  Çünkü TR ‘de tüm ISS firmaları Türk Telekom altyapısını kullanıyor, başkaları kendi altyapısı ile hizmet veriyor gibi makale yazıyorsun, bilmiyorsan bu sayfanın admin görevini hemen bırak, hepside aynı altyapıyı kullanıyor.

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kendi altyapısı ile hizmet veren firmalar: Superonline fiber, uydunet. Türk telekom saha hizmetleri her zaman ttnet müşterilerini ön planda tutarak hizmet verir. Diğer firmaların hizmetini kullananların hattında yaşanan sorunlar her zaman 2. plandadır.

 3. Ali dedi ki:

  Sen kimin uşağısın. Neden bu tarz uygun fiyatlı ISS firmalarını karalıyorsun, ben kullanıyorum bu şirketin abonesiyim çokta memnunum açıkçası senin kime hizmet ettiğin bence belli, aldınmı kullandınmı bu firmanın abonelerinden hiç görüş aldınmı senin gibilere 3 lira fazla verse şimdi bu firmayı baştacı yaparsın değilmi?

 4. seko dedi ki:

  hürnet dolandırıcı şirket kapandı . telefon inanmayan arayabilir . abonlere yazık oldu .

 5. Emrullah dedi ki:

  Nesrin hanım aldığınız onca eleştiriye rağmen zaman sizi haklı çıkardı.tebrikler

 6. Merih dedi ki:

  Ali kardesim sana da yazik oldu hurnet kacti gitti sozlesmeyi nasil iptal edicen sen onu dusunuyor musun ? Muhatap kalmadi artik her yolu kapattilar gittiler .

 7. YAHYA BOZKURT dedi ki:

  GERÇEKTEN KAPATILDIMI HÜRNET ARIYORUM 2 AYDIR CEVAP VERMİYORLAR AMA İNTERNET AÇIK AYLIK AİDATIMI YATIRMAKLA GÜÇLÜK ÇEKİYORUM

 8. YAHYA BOZKURT dedi ki:

  LÜTFEN ACİL OLARAK BİR BİLGİ İSTİYORUM HÜRNET HAKKINDA..

 9. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar artık sizde HÜR’sünüz. :) Geçmiş olsun.

BİR YORUM YAZ