iklimsa klimalarda %40 indirim kampanyası Kasım 2015

  • 09 Kasım 2015
iklimsa klimalarda %40 indirim kampanyası Kasım 2015

İklimsa klimalarda 2015 Kasım ayına özel %40’a varan indirim kampanyası başladı. Klima sektöründe 30 yıllık tecrübeye sahip iklimsa kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları ile tercih ediliyor. İklimsa merkezlerin 30 Kasım 2015 tarihine kadar sürecek kampanyada A++ sınıfı yüksek enerji tasarruflu ürünlerde geçerli indirimler ve peşin fiyatına 9 taksit kolaylığı sizleri bekliyor.
Enerji verimliliği ve konfor bir arada
Mitsubishi Heavy Industries markasının üstün teknolojik özelliklere, estetik tasarıma ve yüksek enerji verimliliğine sahip duvar, yarı ticari ve çoklu sistem klimaları, ısıtma modunda cihazdan gelen sıcak havayı direkt olarak yere yönlendirerek ortamda ideal konforu sağlıyor.

Evde değilseniz bile eviniz istediğiniz sıcaklıkta
Mitsubishi Heavy Industries klimalar, soğuk iklim ortamında, evde olmadığınızda bile konforlu bir ortam sağlamak adına mekanın iç ortam sıcaklığını 10°C’de tutuyor ve sahip olduğu üçlü kumanda kontrol sistemi ile daha konforlu ve daha etkili ısınma sağlıyor. Cihaz, herhangi bir zaman ayarlama modu seçildiğinde “On Timer” (Tam Zamanında) fonksiyonu ile hedeflenen sıcaklığa tam zamanında ulaşıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.