İnci deri 2015 İstanbul Shopping Fest %50 indirim kampanyası

  • 01 Haziran 2015
İnci deri 2015 İstanbul Shopping Fest %50 indirim kampanyası

İnci deri mağazalarında kampanyalar ve indirimler sürüyor. İnci Deri 2015 İstanbul Shopping Fest’e özel kampanyada 2015 İlkbahar/ Yaz Koleksiyonunda ilk üründe %50 indirimin yanında 2. ürün alımlarında %50 ekstra indirim fırsatı sizleri bekliyor.

2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu, Kuvvet, Aura ve Klasik olmak üzere üç farklı tema altında toplayan İnci Deri, bu yıl 5. kez yapılacak İstanbul Shopping Fest’e özel kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.
Yeni sezon tasarımlarıyla büyük beğeni toplayan İnci Deri, 6 – 28 Haziran arasında gerçekleşecek İstanbul Shopping Fest süresince tüm yeni sezon ürünlerini %50 indirim ile satışa sunmakla kalmıyor; ikinci ürünü alacak stil sahibi moda tutkunlarına ise eksta %50 indirim fırsatı sunuyor.

Yeni Sezon Koleksiyonunun en güzel modelleri İSF’ye özel avantajlarla sizi bekliyor
İnci Deri’nin son koleksiyonununda, Kuvvet temasının odağına özgüveni simgeleyen sadelik ve rahatlık konulurken; renklerin hayata kattığı enerji ve canlılık, Aura temasında kullanılan başarılı renk oyunlarıyla hissettiriliyor. “Benim tarzım da seçimim de her zaman klasikten yana” diyenlere ise her dönemin aranan modelleri, fark yaratan dokunuşlarla modernleştirilmiş ‘Klasik’ temasında sunuluyor. İnci Deri, yeni koleksiyonda yer alan çanta modellerini de sezon temalarının ruhuna uygun tasarımlarla moda severlerin beğenisine sunuyor.

Kadın koleksiyonunda Kuvvet teması; sade formları, düz hatları ve maskülen çizgileriyle; kalın tabanların ve astarsız yumuşacık derilerin kullanıldığı modellerden oluşurken; erkek koleksiyonunda ise ‘Giy-çık’ felsefesinin ürünü olan, bağcıklı ve bağcıksız modeller ile beyaz tabanlı spor ayakkabılardan oluşuyor. Sade tasarımlara sahip modellerde; yükselen ve belirginleşen tabanlar ön plana çıkıyor. Siyah-beyaz renklerinin ağırlıkta olduğu temada, gri toprak tonlarından geçişler de bulunuyor.

Aura teması, kadınlara birçok rengin cesurca bir arada kullanıldığı spor ayakkabı ve sandalet modelleri sunarken; erkeklerde ise retro püsküllü loafer’lar, desenli baskılı deriler ile renkli mokasenler yer alıyor.
Klasik temasında ise bu sezon deriye ve detaya vurgu yapan İnci Deri, yıllardır kadınların hiç vazgeçemediği tasarımları, bu yaz yılan baskı, kroko, kesik yılan gibi farklı ve hareketli derilerle yeniden yorumladı. Klasik temalı erkek modellerinin ana rengi siyah ve taba. Modeller fazla dikkat çekmeyen desen ve aksesuarlara ve derinin parlaklığıyla farklılaştırıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ