Jurassic Land öğretmenlere özel ücretsiz giriş kampanyası

  • 23 Kasım 2015
Jurassic Land öğretmenlere özel ücretsiz giriş kampanyası

Jurassic Land 24 Kasım 2015 öğretmenler gününe özel kampanyasında bu hafta 24-27 Kasım 2015 tarihleri arasında tüm öğretmenlerinize ücretsiz giriş fırsatı sunuyor.

Park rehberleri, milyonlarca yıl öncesinin dokusunu yaşatan müzesinin yanısıra dinozor adasına uçuşun simüle edildiği özel yapım film eşliğindeki Juracopter seyahatini, bilim merkez ve laboratuvarları, tematik etkinlik alanlarını içeren özel bir tur deneyimi yaşatıyor.

Ayrıca, “Kemik-Yumurta Arama Kazı Etkinliği”, “Yumurta Boyama Atölyesi” gibi atölyeleri, yeşillikler arasında açık ve tematik kapalı beş ayrı mekanı bünyesinde barındıran yeme-içme alanlarını, DinoLaser Tag ve Hunter Laser oyunlarının oynandığı Türkiye’nin en büyük lazer arenasını içinde barındıran bir yaşam alanı olarak Jurassic Land, özel bir gün geçirmek isteyen tüm maceraseverleri milyonlarca yıl öncesine davet ediyor.

Park, 2015 yılı başından itibaren Türkiye’nin ilk dinozor sahne şovu “Yürüyen Dev Dinozorlar ve Dans Gösterisi”ni sahneye koyarak eşsiz serüvene yeni bir boyut kazandırıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.