Kfc facebook yarışma kampanyası

  • 31 Ocak 2012
Kfc facebook yarışma kampanyası

KFC Facebook yarışması büyük ilgi gördü.Kfc facebook uygulamasında  “KFC’de yönetici olsam… yapardım çünkü ….” cümlesinin boşluklarını dolduruyor ve uygulamaya katılan her 5. kişi 6’lı Hot Shots kazanıyor. Uygulama sonunda en çok like toplayan cümleyi yazan kullanıcı ise 3 aylık KFC kuponu kazanıyor fırsatı kaçırmayın!

KFC Türkiye’nin Facebook sayfasındaki yeni oyunu ‘Patron Sensin’ ilk günden büyük ilgi gördü. Kullanıcılardan, uygulamaya girdiğinde ‘KFC’de yönetici olsam … yapardım çünkü …’ cümlesindeki boşlukları doldurmaları isteniyor. KFC, oyuna katılan her beşinci kişiyi altılı Hot Shots, fikri en çok beğenilen bir kullanıcıyı da üç aylık KFC menüsü ile ödüllendiriyor.

KFC Türkiye sayfasını beğenenlerin düşüncelerini öğrenmek için hazırlanan ‘Patron Sensin’ uygulaması, ilk 24 saat içerisinde 431 kişi tarafından kullanıldı ve bu süre içerisinde uygulamada 1796 fikir paylaşıldı.

KFC, lezzetli ödüller kazanmak isteyen herkesi http://apps.facebook.com/patronsensin adresinden ‘Patron Sensin’ oyununa davet ediyor.

KFC Türkiye Facebook sayfasının 30 Ocak 2012 itibariyle 211.209 fan sayısı bulunuyor. Bu rakamla hem kendi sektöründe hem de Türkiye genelinde pek çok markayı geride bırakan KFC Türkiye Facebook sayfası sürekli kendini yeniliyor; fanlarına eğlenceli uygulamalar ve avantajlı kampanyalar sunarak markayla iletişim içinde kalmalarını sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ