Konyalı Saat 250 TL alışverişe gidiş-dönüş Avrupa uçak bileti hediye

  • 01 Nisan 2014
Konyalı Saat 250 TL alışverişe gidiş-dönüş Avrupa uçak bileti hediye

Konyalı Saat internet sitesinden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde Avrupa’ya tek kişilik gidiş-dönüş uçak bileti kazanabilirsiniz. Hiçbir çekiliş şart olmadan vergiler dahil uçak biletinizi avrupayaucuyoruz.com adresinden alabilirsiniz.

Kampanyadan bilet şu şekilde alınıyor;

250 TL ve üzeri Konyalı Saat sitesinden saatinizi alıyorsunuz. Sonra avrupayaucuyoruz.com sitesindeki başvuru formunu dolduruyorsunuz. Aşağıda belirtilen şehirlerden istediğiniz şehre gitmek üzeri 3 adet farklı gidiş-dönüş destinasyonu belirliyorsunuz. Ayrıca birer aylık aralarla 3 farklı gidiş zamanı belirliyorsunuz. Bu farklı alternatifleri firmaya teklif olarak iletiyorsunuz ve büyük ihtimalle ilk teklifiniz için bilet hediye ediliyor. Diğer tekliflerinizin de kabul edilme olasılığı var. Ben Paris için 2 farklı arkadaş olarak teklif gönderdik ve ilk tekliflerimiz için biletlerimizi aldık. Teklif tarihleriniz arasında 1 ay olmalı ve gidiş-dönüş arası süre maksimum 30 gün olmalıdır.

Kampanya inanılmaz gibi durabilir ama gerçek. Konyalı saat firması Türkiye’nin en güvenli saat firmalarından biridir. Biletini alan yüzlerce kişi vardır. Kampanya özellikle öğrenciler ve hafta sonu Avrupa’da bir şehri tek başına görmek isteyenler için bulunmaz bir fırsattır. Kampanyada dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır.

3 adet farklı destinasyon ve tarih teklif edersiniz ve büyük ihtimalle ilk tercih kabul edilir ama diğer teklifler de kabul edilebilir. Paris istersiniz Londra teklifiniz kabul edilebilir. Farklı destinasyon teklifi gelse bile yine de farklı bir şehir görmüş olacaksınız.

Diğer husus farklı tarih teklifidir. Tekliflerinizin arasındaki tarih farkı minimum 1 aydır. Yani 1 Temmuz, 1 Ağustos, 1 Eylül gibi birer aylık farklı tarihler verirsiniz. Bu durum gezmek için giden biri için de sorun değildir.

Tüm bu şartlara rağmen bilet alanların büyük bölümünün ilk tarih ve yer teklifleri kabul edilmiştir.

Merak ettiğiniz tüm soruları bize yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın!

Kampanya Detayları

  • Uçak biletiniz gidiş/dönüş olup tüm vergiler dahildir.
  • Fatura tarihinden itibaren 30 gün içerisinde siteye girip kayıt işleminizi yapmadığınız takdirde, başvuru hakkınız iptal olacaktır.
  • Seyahat tarih seçeneklerinizi fatura tarihini takip eden 9 aylık süre içinde kalacak şekilde yapabilirsiniz.
  • Kodu girdikten sonra yapacağınız kayıt işlemleri sırasında 3 farklı şehir ve 3 farklı tarih seçeneğini belirlemeniz ve kayıt formunu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.
  • Kayıt forumu sonrasında oluşacak pdf sayfasını bastırmanız ve belirtilen posta adresine fatura fotokopisi ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Eksik evrak göndermeniz, başvuru hakkınızın iptal olmasına sebep olacaktır.
  • Gönderiniz teslim alındıktan sonra 14 gün içerisinde, seçim yapmış olduğunuz şehir ve tarihler arasından belirlenen uçuş teklifiniz size bildirilecektir.
  • Size e-posta yolu ile sunulacak olan teklifi 72 saat içinde 0212 988 15 43 nolu telefonu arayarak veya e-posta ile onaylamanız gerekmektedir. Bu süre içinde onaylanmayan bilet teklifi iptal edilebilir.
  • Tüm bu işlemler sonrasında, e-bilet, e-posta adresinize gönderilir.
  • Hediye bilet kampanyası 5 Şubat – 15 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ