Little Caesars kombine menü kampanyası 17.90 TL

  • 09 Haziran 2014
Little Caesars kombine menü kampanyası 17.90 TL

Little Caesars pizza kampanya ve indirimleri devam ediyor. Little Caesars şimdi 1 orta boy pizza, 1 litre Pepsi ve 1 paket Ruffles içeren kombine menüyü 30 Haziran 2014 tarihine kadar sadece 17.90TL fiyatla sizleri bekliyor.

Türkiye’de nefis kenarın mucidi Little Caesars, yepyeni Kombine Menüsü ile pizza keyfine ve sektöre farklı ve yeni bir boyut getiriyor. Üstelik dünyanın en hızlı büyüyen pizza zinciri olan Little Caesars’ın bu yeni kampanyası, yine dünyanın en büyük içecek – yiyecek markaları Pepsi ve Ruffles işbirliğiyle gerçekleşiyor.

Harika bir birliktelik sağlayan Pizza ile Ruffles cipsi sektörde ilk kez bir araya getiren Little Caesars, bu yaratıcı menüsünü Pepsi ile taçlandırarak yepyeni bir lezzet kombinasyonu oluşturuyor.

Üstelik cips ve pizzanın uyumlu lezzetiyle akılları baştan alacak Little Caesars; orta boy pizza, 1 litre Pepsi ve 1 paket Ruffles’tan oluşan Kombine Menü’sünü yalnızca 17.90 TL’ye pizzaseverler ile buluşturuyor.

30 Haziran 2014 tarihine kadar tüm satış kanallarında geçerli olacak kampanya yağsız, sağlıklı, günlük hamuru ve taptaze malzemeleriyle tüm Enfes ve Sezar pizza çeşitlerinde geçerli olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.