Mitsubishi kampanya fiyatları 2014

  • 27 Mayıs 2014
Mitsubishi kampanya fiyatları 2014

Mitsubishi Electric klima kampanya ve indirimleri sürüyor. Mitsubishi 2014 yılına özel kampanya fiyatları sunuyor. 30 Haziran 2014 tarihine kadar sürecek kampanyada leri arasında klima alanlar KDV ödemiyor, aynı anda iki klima almak isteyenler ise ilk klimanın KDV indirimine ek olarak ikinci klimayı %50 indirimle alıyor. Üç ürün alanlara ise üçüncü ürünlerinde yine KDV indirimi yapılıyor. Yüksek elektrik tasarrufu sağlayan ve Sezonsal Verimlilik Kriterlerine göre A, A+,  A++,  A+++ enerji sınıfında yer alan Mitsubishi Electric Klimalar, kampanya boyunca Yapı Kredi World Kart’a peşin fiyatına vade farksız 9 taksitle satışa sunuluyor.

Mitsubishi Electric Klimalar yaz kampanyasıyla daha da tasarruflu
Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin Yaz Kampanyası, Kirigamine Inverter Duvar Tipi Split Klima Cihazlarında (MSZ FH 25/35/50 VE/VEHZ), Kirigamine Zen Inverter Duvar Tipi Split Klima Cihazlarında (MSZ EF 25/35/42/50 VEW/VEB/VES), Deluxe Power Inverter Duvar Tipi Split Klima (MSZ SF 25/35/42/50 VE; MSZ-GF 60/71 VE) ve Comfort Inverter Duvar Tipi Split Cihazlarda (MSZ HJ 25/35/50 VA) geçerli.

Yazın bunaltıcı havasından kurtulmak ve evinin her köşesinde A+++ serinlik ve konforu yaşamak isteyenlerin tercihi olan Mitsubishi Electric Klimalar, enerji tüketiminde sağladığı avantajlar sayesinde kullanıcının masraflarını da azaltıyor. Mitsubishi Electric Kalitesi’ni (MEQ – Mitsubishi Electric Quality) garantileyen Mitsubishi Electric Klimalar, çevreye ve insan sağlığına duyarlı. Kampanya koşullarıyla ilgili detaylı bilgiyi www.klimaplus.com.tr internet sitesi ve 444 7 500 numaralı çağrı merkezinden almak mümkün.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ