Money bonus ile migros ve tansaşlarda ramazan bereket paketi hediye

  • 25 Haziran 2015
Money bonus ile migros ve tansaşlarda ramazan bereket paketi hediye

Money bonus kredi kartı sahipleri 2015 ramazan ayına özel kampanyada Migros, Tansaş, 5M Migros, Migrosjet, Macrocenter mağazalarından yapacağınız 2. 100 TL ve üzeri alışverişte ramazan bereket paketi hediye fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 25 Haziran – 16 Temmuz 2015 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır.

12 çeşitten oluşan ‘Bereket’ kolisi 21.90’ TL’den satılıyor. Bereket kolisi, 4 kişilik bir ailenin iftar sofrası için ihtiyacı olan ürünleri içeriyor. Bereket kolisinde  ayçiçek yağı, pirinç, bulgur, makarna, un,  salça, çay, küp şeker, hazır çorba, toz tatlı, gazlı içecek ve soğuk çay içeceği bulunuyor.

Kampanya Ayrıntıları

  • 25 Haziran – 16 Temmuz 2015 tarihleri arasında Money Bonus ile Migros, Tansaş, 5M Migros, Migrosjet, Macrocenter mağazalarından veya Sanal Market’ten tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci 100 TL ve üzeri harcamanızda Ramazan Bereket Paketi hediye edilecektir.
  • Ramazan Bereket Paketi ikinci 100 TL ve üzeri işleminizde 100 TL’lik harcama limitiniz haricinde alınmalıdır.
  • Kampanya dahilindeki harcamalara alkollü içecekler, sigara, operatör TL yükleme ürünleri, elektrikli/elektronik ürünler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar dahil değildir. İndirimden yararlanmak için her iki işlemde de kasa işlemlerine başlamadan önce Money Bonus’un kasiyere verilmesi ve ödemenin de Money Bonus ile yapılması gerekmektedir.
  • Bir müşteri kampanya toplamında en fazla 1 adet hediye Ramazan Bereket Paketi alabilir.
  • Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ