Özsüt dondurma fotoğraf yarışmasında çekilişle ipad3 kazanma şansı

  • 09 Temmuz 2012
Özsüt dondurma fotoğraf yarışmasında çekilişle ipad3 kazanma şansı

Özsüt dondurmadan harika bir çekiliş kampanyası. Şimdi Özsüt kampanyasında dondurmasını yiyerek fotoğrafını çekenler ipad3 kazanma şansı yakalıyor.

Özsüt, www.mutluluktadinda.com adresinde tüm Türkiye’den dondurmayla çekilmiş mutluluk fotoğraflarını bekliyor. Temmuz ayı boyunca Özsüt’ün lezzetli dondurmalarını yerken ‘mutluluğun fotoğrafını’ çekip, siteye yükleyenler, yarışmaya katılmaya hak kazanacak. Kazanan fotoğrafın sahibi ise iPad 3’ün (Apple New iPad 16GB Wifi) sahibi olacak.

Yarışma Detayı:
• 01.07.2012 – 31.07.2012 tarihleri arasında www.mutluluktadinda.com sitesinde istenen koşulları yerine getiren katılımcılar ödül kazanma şansı yakalayabilecektir.
• STP GIDA SAN. ve TİC. A. Ş. (Özsüt) tarafından yürütülen yarışmaya amatör/profesyonel 18 yaşını dolduran herkes kendisi tarafından çekilmiş, kendisine veya 3.kişilere ait fotoğrafları göndererek katılabilir. Özsüt dondurmalarını barındıran bir mutluluk anını yansıtan fotoğraf ile katılım gerçekleştirebilirsiniz.
• Bir kullanıcı birden fazla fotoğraf gönderebilir. Yarışmaya gönderilecek fotoğraflar her türlü kayıt cihazı ile kayıt edilmiş olabilir. (SLR, DSLR, Kompakt Fotoğraf Makineleri, Cep Telefonları vb.)
• Fotoğraflar siyah-beyaz veya renkli olabilir. Gönderilecek fotoğrafların JPEG formatında ve maksimum 7 MB olması gerekmektedir.
• Katılımcıların yüklediği fotoğraflar için herhangi bir telif ücreti ödenmeyecektir. Katılımcıların yüklemiş olduğu içeriklerin tümünün her türlü mecrada (dijital, yazılı ve görsel) kullanım hakkı STP GIDA SAN. ve TİC. A.Ş. (Özsüt)’ye aittir.
• Yarışmaya gönderilen fotoğraflar STP GIDA SAN.ve TİC. A.Ş. (Özsüt) tarafından belirlenmiş Seçici Kurul üyelerince değerlendirilecektir. Seçici Kurul’un değerlendirme sonuçları Ağustos ayı içinde www.ozsut.com.tr ve www.facebook.com/Ozsut adreslerinde açıklanacaktır. Ödül olarak 1 kişiye iPad 3 (Apple New iPad 16GB Wifi) verilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ