Pegasus Frankfurt kampanyası

  • 31 Temmuz 2010
Pegasus Frankfurt kampanyası

27 – 30 Temmuz tarihleri arasında www.flypgs.com’dan biletini alanlar, 1 Eylül – 30 Ekim tarihleri arasında 49.99 Euro’ya Franfurt’a uçacak! Uçuşlarının Biletleri Bugün Satışa Çıktı!

İstanbul, 27 Temmuz 2010 – Türkiye’nin en  dinamik havayolu şirketi Pegasus Hava Yolları, uygun fiyatlı kampanyalarına hergün bir yenisini eklemeye devam ediyor.1 Eylül – 30 Ekim tarihleri arasında Frankfurt’a seyahat etmeyi planlayan  Pegasus misafirleri, 27 -30 Temmuz 2010 tarihleri arasında www.flypgs.com’dan alacakları biletle, uçuşlarını herşey dahil sadece 49.99 Euro’ya gerçekleştirebilecek.

Kitap Kurtlarına Müjde!
6-10 Ekim 2010 tarihleri arasında düzenlenecek dünyanın önde gelen fuarlarından Frankfurt Kitap Fuarı’nı ziyaret etmek isteyen kitap sever Pegasus misafirleri  fırsatı kaçırmayın!!! Kontenjanla sınırlı tek yön gidiş ve direkt seferlerde geçerli olan kampanyanın son katılım tarihi 30 Temmuz!

Pegasus Hava Yolları
Türkiye’nin en köklü özel havayolu şirketi olarak 1990 yılında kurulan PEGASUS’un arkasında Sabancı ailesi fertleri tarafından kurulan ESAS Holding bulunuyor. ESAS Holding, havacılığın yanı sıra sağlık ve gıda sektöründe faaliyet gösteriyor. PEGASUS Havayolları’nın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Ali Sabancı, Genel Müdürlüğü’nü ise Sertaç Haybat yürütüyor. Pegasus Havayolları, iç hat tarifeli uçuşlarına 1 Kasım 2005 tarihinde başladı ve havayolunda hayata geçirdiği “low cost modeli” uygulamalarla Türkiye’de bir ilke imza attı. Pegasus, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nı ana üs olarak seçerek Türk halkını ekonomik fiyatlar ve uçmanın kolay yolu ile tanıştırdı. Artan rekabet ortamında Türkiye’nin en yenilikçi ve en hızlı firmalarını bulma hedefiyle yola çıkan, Referans Gazetesi ve Türk Ekonomi Bankası tarafından her yıl düzenlenen ‘Hızlı Balık” yarışmasında Pegasus Havayolları 2008 yılının “En Hızlı Balığı” seçildi. Pegasus Havayolları’nın da sahibi olan ESAS Holding, Nisan 2009’da Almanya’nın ikinci, Avrupa’nın beşinci büyük havayolu şirketi olan Air Berlin’in yüzde 18.3 hissesini satın alarak en büyük hissedarı oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.