Pepsi ile günlük 12 TL konuşma, 30 SMS ve 30 MB internet hediye kampanyası

 • 20 Aralık 2011
Pepsi ile günlük 12 TL konuşma, 30 SMS ve 30 MB internet hediye kampanyası

Pepsi konuşturmaya devam ediyor.Kapaklarından çıkan şifreyle tüm operatörlerde ücretsiz hizmet sunan Pepsi kampanyalarını yenileyerek sürdürüyor.Şimdi Pepsi ve Yedigün Kapaklarında günlük 12 TL konuşma, 30 SMS ve 30 MB cepten internet hediye fırsatı sizleri bekliyor kaçırmayın !

29 Şubat 2012 tarihine kadar Pepsi Kapaklarındaki şifreyi 5757`ye gönderen herkese Tüm Opratörlerde Geçerli  Günlük 12 TL / 30 dakika + 30 SMS + 30 MB cepten internet Kazanıyor.

Kampanya kapsamında Pepsi Pet 2.51itre, 2 litre, 1,5 1itre, 1litre, 450 ml ve altın kapaklı Yedigün Portakal ve Yedigün Bodrum Mandalinası 2.5 litre kapakları altından çıkan şifreleri 5757`ye SMS gönderen herkese tüm operatörlerde geçerli olacak günlük 12 TL/ 30 dakika + 30 SMS + 30 MB cepten internet paketi hediye edilecektir. Turkcell ön ödemeli kurumsal aboneler ve Turkcell gençTarifeller sadece günlük 100 SMS, günlük 100 MB internetkazanabilaceklerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. ali miraç aksoy dedi ki:

  interneti kullanabiliyorum ama sms ve dakikaları kullanamıyorum onları nasıl kullanabilirim

 2. dfa dedi ki:

  bu kampanyalar faturalılar içinde geçerlimi acil yorum

 3. tuğba dedi ki:

  gönderdimde cevap gelemdi onu bekliyorum

 4. mağdur dedi ki:

  yine yanılmamışım, her zamanki gibi kandırmaca. Dün bi deneyeyim dedim. Mesajı attım 2 lira aldı 100sms 100mb verdi. Dakikalar yalan oldu. Ben zaten turkcellden 2 liraya 200mb internete girebiliyorum. Sağolsun Pepsi böyle güzel kampanyalara imza atmasa biz bu ali cengiz oyunlarını kimlerden öğrenicez…

 5. NEBAHAT YILDIZ dedi ki:

  BEN ŞİFREMİ GÖNDERDİM KONUŞMA MESAJLAŞMA VE İNTERNET HEDİYELERİMİ KAZANDIM VE BANA MESAJ TEKRAR GELDİ TEPRİKLER KAZANDINIZ HEDİYENİZ BELİRLENDİİNDE BİLDİRİLECEKSİNİZ NE DEMEK İSTİYORLAR BİLGİNİZİ RİCA EDİYORUM

 6. ütkm dedi ki:

  ban sadece konusma yı kullanabiyiyorum diğerlerini nasıl kullanıcam acıl cevap

 7. mustafa tunçeroğlu dedi ki:

  14 Nisan 2012 günü kapaktan şifreyi yükledim. Cevaban; 17,32 saat itibariyle tebrikler, şifren başarıyla alındı hediyen hattına yüklendiğinde ayrıca bildilendirileceksin. Pepsi Yaşatır Seni mesajı geldi fakat hediye yüklemesi bu zamana kadar yapılmadı.(Cep telefon no: 05062766758) lütfen hediye konturları yüklerseniz sevinirim.

 8. liseli dedi ki:

  ben aradıgımda hem dk dan gidio hemde kont. ardgm kişinn tarifesyle fln mı ilgili acil cwp vrn ltfn

 9. DERYA dedi ki:

  30 dakika veriyor bildiğim kadarıyla.Ama *123#12# yi tuşladığımda 100 dakika yüklenmiş.çok şaşırdım bence siz de sorgulayın

 10. hakan dedi ki:

  evet bir pepsi ali cengiz oyunu daha,burger kingde bu işin içinde ben ailemle burger kinge gittim pişman oldum çünkü bu şube kampanyaya dahil degil yok dahil olan şube buluyorsun cihaz çalışmıyor diyorlar geçiştiriyorlar birde üstüne personelden azar işitiyorsunuz,dün burger kıng sitesinede şikayette bulundum henüz beni arayan soran yok,pepsi ramazan sofrasınada katıldım hiç bir sonuç yok yani yine GAGALANDIK bu işler nereye kadar gidecek bakalım.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.