Petrol ofisi istasyonlarında Avukatlara %3 indirim kampanyası

  • 18 Ocak 2011
Petrol ofisi istasyonlarında Avukatlara %3 indirim kampanyası

Türkiye Barolar birliği üyeleri artık Petrol ofisi sadakat programından yararlanabilecek.Kampanya kapsamında avukatlar akaryakıtlarını %3 indirimle alabilecek Avukat Kimlik Kartları veya Barokartları ile Positive Card’ın ÖDE-GEÇ özelliğinden de yararlanacaklarTürkiye�nin lider akaryakıt dağıtım ve madeni yağlar şirketi Petrol Ofisi, Positive Card kapsamında gerçekleştirdiği işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Ankara Barosu ve İzmir Barosu’ndan sonra Türkiye Barolar Birliği akaryakıt alışverişlerini Petrol Ofisi Müşteri Sadakat Programı olan Positive Card ile avantajlı şekilde yapacak. Türkiye’nin 78 ilinde 70,000 avukat, akaryakıtlarını %3 indirimli alacak.

Türkiye Barolar Birliği’ne bağlı avukatların avantajdan yararlanmaya başlamaları için yenilenmiş Avukat Kimlik Kartları veya Barokartlarını Petrol Ofisi istasyonlarında kullanmaları yeterli olacak. Positive Card’ın akaryakıt ödemelerini kolaylaştıran ÖDE-GEÇ özelliğinden de faydalanabilecek olan avukatlar hem %3 indirimli akaryakıt alımı yapacak, hem de arabalarından inmelerine gerek kalmadan, zaman kaybetmeden ödemelerini tamamlayabilecekler.

Positive Card – Türkiye Barolar Birliği işbirliği ile, hem tüm avukatlar Petrol Ofisi’nin Psitive Card’ının avantajlarını yaşayacaklar, hem de akaryakıt alışverişlerinden aktarılacak katkıyla tüm Barolara destek sağlanacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ