Petrol Ofisi maxima RN 5W-30 motor yağı satışta

  • 01 Kasım 2010
Petrol Ofisi maxima RN 5W-30 motor yağı satışta

Madeni yağ sektöründe Türkiye’nin en yüksek üretim kapasitesine ve en yaygın satış ağına sahip şirketi Petrol Ofisi, son teknolojileri dünya ile aynı anda takip etmeye, gelişen motor teknolojisi ve araç üreticilerinin talepleri doğrultusunda, yüksek teknolojili ürünleri portföyüne katmaya devam ediyor. Bu doğrultuda, Petrol Ofisi Madeni Yağları Renault 720 performans seviyesi onayına sahip Petrol Ofisi maxima RN 5W-30’u ürün portföyüne ekledi. Petrol Ofisi müşterilerine yüksek kaliteli, en yeni teknolojili ürünler sunma hedefi ile Ar-Ge çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.Madeni yağ sektöründe Türkiye’nin en yüksek üretim kapasitesine ve en yaygın satış ağına sahip şirketi Petrol Ofisi, Akıllı yağ teknolojisi® ile en üst performans seviyelerinde, en gelişmiş katık teknolojileri ile üretilen “maxima” Binek Araç Motor Yağları Ailesi’ne maxima RN 5W-30 ürününü ekledi.

Petrol Ofisi, kapsamlı Ar-Ge merkezi POTEM’de, gelişen motor teknolojisi ve araç üreticilerinin talepleri doğrultusunda yüksek teknolojili ürünler geliştirmek ve üretmek için çalışmalarını sürdürüyor. Motorlu araç yağları, otomotiv özel ürünleri, endüstriyel yağlar ve greslerden oluşan ürün portföyünü sürekli yenileyerek, pazarda ön plana çıkan ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunuyor. Bu ürünlerin en yenilerinden biri maxima RN 5W-30 oldu.

maxima 5W – 30 ile DPF motorlu araçlara üstün performans

Petrol Ofisi’nin geniş ürün portföyü, binek araç motor yağları ailesinde yer alan, Renault 700/710 üretici onayına sahip olan tam sentetik maxima 5W-40’tan sonra maxima RN5W-30’un da eklenmesiyle büyümeye devam ediyor. Petrol Ofisi maxima RN 5W-30, 1lt, 4lt ve 180kg fıçı ambalajlarda satışa sunuluyor.

Uzun yağ değişim aralığı ve DPF donanımının koruyucu özelliği ile Renault tarafından onaylanan maxima RN 5W-30, en son teknoloji ile yeni nesil motorlar için üretildi. Üstün performanslı, tam sentetik Petrol Ofisi maxima RN 5W-30, Renault�un zararlı egzoz emisyonlarını azaltmaya yönelik yeni çıkardığı dizel partikül filtreli (DPF) motora sahip araçlar için uygundur. İçerdiği düşük sülfür, kül ve fosfor (Low SAPS) sayesinde çevreye karşı duyarlıdır. Tüm sürüş şartlarında özellikle sık dur-kalkların yaşandığı şehir sürüşleri dahil tüm sürüş şartlarında üstün koruma ve uzun motor ömrü sağlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.