Playstation Move starter pack nedir ? Move starter en ucuz fiyat Real Marketlerde

  • 07 Şubat 2011
Playstation Move starter pack nedir ? Move starter en ucuz fiyat Real Marketlerde

Move starter play station oyunlarını hareketlerle oynamak için kullanılan bir aksesuardır.Örneğin masa tenisini gerçekte oynuyor gibi hareketlerinizle oynayabilirsiniz.Real marketlerde Playstation move starter pack sadece 104 lira.Piyasa fiyatı 150 lira olan aksesuar çok uygun bir fiyattan satılıyor.Almadan önce mağaza stoklarını öğrenmenizde fayda var yoğun bir ilgi mevcut.Move pack almaya değermi ? Kullanıcı görüşleri

1. ps3 olan için ucuz bir componenent.

2. ben kinetikle oynamadım ama şunu okumuştum. Kinetik haraketleri algılıyor. Ama mesela bileğinizi kolunuz sabit bir şekilde hareket ettirirseniz bilek dönme hareketini algılamıyor. bu sebeple ince hareketleri tam olarak algılayamıyor.

Move kamera haricinde bir move kontrollerden sinyal alıyor. İçereisinde zannediyorum cayroskop ile bilek hareketlerini de çok iyi yakalıyor. Yani hareketi hem move hem kamera üzerinden combine ediyor. Bu sayede daha hassas hareketleri yakalayabiliyor.

Şimdi ben yabancı bir sitede okudukklarımı yazdım. Ve bunu özellikler move Sports Champion oyunundaki masa tenisinide görebiliyorsunuz. Bence çok başarılı bir oyun. Bu oyunu kinetic ve wii ile böyle oynanamayacağını düşünüyorum. Bilek hareketleri ile topa kesme bile vurabiliyorsunuz.

3. Tabiki zamanla sıkılabilirsiniz ama sebebi move değil oyundur. Yeni oyunlarla yeni heycanlar yaşayabilirsiniz. Killzone Move destekli onu denemek lazım mesela.

4. Özellikler spor oyunları kesinlikle efor harcatıyor ve terletiyor. En pasifi okculukta bile çok fazla yorulabilirsiniz. Fight ve Gladyotür gibi oyunları saymıyorum bile. (Fight haricindekiler Sports Champion oyunudur.)

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    nereden alabilirim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.