Rodi Mood mağazalarında 75 tl alışverişlerinize 50 tl hediye çeki

 • 13 Kasım 2010
Rodi Mood mağazalarında 75 tl alışverişlerinize 50 tl hediye çeki

28 Kasım tarihine kadar Rodi Mood Mağazaları’nda yapacağınız her 75 TL alışverişinize 50 TL hediye çeki kazanama fırsatı sizi bekliyor. Üstelik Bonus’a özel 8 taksit fırsatıyla..RodiMood hediye çeklerinizi tüm Rodi Mood, A101 ve Kiler mağazalarınbdan temin edebilirsiniz. Hediye çeki paraya çevrilemez. Hediye çeki sadece yeni sezon ve indirimsiz ürünlerde geçerlidir. Hediye çeki; indirimli, ikinci klite ve defolu ürünlerde gçerli değişldir. Hediye çeki sadece kampanya katılan Rodi Mood Mağazaları’nda geçerlidir.  Kampanya 28 Kasım  2010 tarihine kadar geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. solmaz dedi ki:

  13.11.2010 tarihinde yapmış olduğum 75 tl.alış veriş esnasında kasada bana 125 tl.alış-veriş yaparsanız 50 tl indirim yapıyoruz dediler bende bunun üzerine 127.tl alış-veriş yaptım. sonra kredi kartı heap eksremde 50 TL.nin düşülmediğini gördüm itiraz ettiğimde bunu kendilerinin fark ettiklerini anladım fakat birşey yapamayacaklarını söylediler.Çünkü fişimi kaybetmiştim.Ama bu geçerli bir sebeb değil çünkü o günkü kasanın tutmaması gerekir ayrıca bir nüshanında yazar kasada kalması gerektiğini biliyorum.Buda yetmezmiş gibi aynı gün yapmış olduğum alış verişte canta almıştım, çantanın sapı bir hafta kullanımda koptu.değiştirmek üzere firmaya gönderildi.1 ay geçmesine rağmen henüz hiçbir cevap yok.. Bu konuda mağduriyetim giderilmesini ve 13.11.2010 tarihli fişlerin incelenmesini (Bandırma Şubesi Mehmet Tosun adına kredi kartı ile alınmıştır.)rica ederim.

 2. ali dedi ki:

  KOCAELİ/İZMİT ALEMDAR CADDESİNDE VAKIF BANKIN KARŞISINDA BULUNAN RODİ MOOD MAĞZASINDAN ŞİKAYETÇİYİM.
  23.02.20011 GÜNÜ SAAT 12.00 SIRALARINDA 3 FARKLI ÜRÜN ALDIM. 2 ADETİ OĞLUMA BÜYÜK GELDİ. DEĞİŞTİRMEK İÇİN FİŞİ İLE BİRLİKTE 24.02.2011 SAAT 13.00’TE TEKRAR GİTTİM.ÜRÜNLERİ RAFTAN KALDIRMIŞLAR AÇIK KOLİ İÇERİSİNDE KASANIN ÖN TARAFINDA DURUYOR İDİ. REON GÖREVLİSİ AYNI FİYAT OLAN ÜRÜNDEN BİR KÜÇÜĞÜNÜ GETİRDİ KASA GÖREVLİSİ ÜZERİNDE AYNI FİYAT ETİKETİ OLAN ÜRÜNÜ BANA YÜKSEK FİYAT OLARAK SÖYLEDİ BEN İTİRAZ EDİNCE ÜRÜNÜN SATIŞI OLMADIĞINI SÖYLEDİ. 2 DAKİKA SONRA BİR ŞAHIS AYNI KOLİDEN AYNI FİYATA ÜRÜN ALDI VE KASADA ÖDEMESİNİ YAPTI. BEN BUNUN ÜZERİNE İTİRAZ ETTİM AYNI KOLİDEN BANA SATIŞI YOK DEDİĞİN ÜRÜNLERDEN DİĞER ŞAHSA NİÇİN SATIŞ YAPTINIZ DEDİM BUNUN ÜZERİNE ÖZÜR DİLEMEK YERİNE MASAL ANLATMAYA BAŞLADI. YILLARDAN BUYANA RODİ ÜRÜNLER TERCİHİMDİ BU TİP ŞAHISLARI BU GÜZEL FİRMANIZDA NASIL ÇALIŞMAYA İZİN VERİYORSUNUZ SİZLERDEN BU KONU HAKKINDA BANA YARDIMCI OLMANIZI BEKLİYORUM. TEŞEKKÜR EDERİM.

 3. İsim (Zorunlu) dedi ki:

  mehmet ne 75 tl bize 100 tl lik alışvriş yapılınca oluyo dediler

 4. mahfuz aslan dedi ki:

  hani gönderiyom kabul etmiyorlar

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.