Sanalpazar herkese 10 TL hediye ediyor

  • 05 Haziran 2014
Sanalpazar herkese 10 TL hediye ediyor

Sanalpazar 2014 babalar günü kampanyasında üye olan herkese 10 TL hediye kuponu yüklüyor. 40 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL’nin tamamını kullanabiliyorsunuz. Yeni üyelerin yanında eski tüm üyelerin cüzdanına da 10 TL yüklenmiş durumda.

Kampanya Ayrıntıları

• Kampanya, 05.06.2014 saat 00:01’de başlayacak, 15.06.2014 saat 23:59’a kadar veya bizim ‘Cüzdan’daki para bitene kadar devam edecektir. ‘Cüzdan’larınıza aktarılan 10 TL’ler, 15.06.2014 saat 23:59’a kadar kullanılabilecektir.
• Kampanya, ‘Cüzdan’ınızdaki paranın 4 katı alışverişler için, aşağıdaki koşulların da sağlanması durumunda geçerlidir.
• 100 TL ve üzeri satın alma işlemlerinde 10 TL, ilgili ürünün alıcı tarafından teslim alınıp onaylanmasının ardından ‘Cüzdan’a aktarılacaktır.
• ‘Cüzdan’lara aktarılan paralar, yapılacak alışveriş tutarının en fazla %25’nin ödemesinde kullanılabilecektir.
• Kampanya’dan ‘Üyelik Doğrulama’ yapmış satıcı ve alıcı üyelerimiz yararlanabilecektir.
• Aynı satıcı ve alıcı arasında 1 hafta içinde yalnızca 1 işlem kampanyaya dahildir, diğer işlemler kampanya dışındadır.
• ‘Üyelik Doğrulama’ yapmış olan satıcı üyelerimizin ‘Üyelik Doğrulama’ durumları, ürün detay sayfalarında işareti ile gösterilmektedir. ‘Üyelik Doğrulama’ yapmamış bir satıcıdan satın alma yapan alıcılar kampanya koşullarından yararlanamazlar.
• Satıcı üyelerimizin sistemimizde tanımladıkları ‘Banka Hesap Bilgileri’ ile ‘Üyelik Doğrulama’ sırasında verdikleri bilgiler tutarlı olmak zorundadır.
• Kampanya, altın ve kontör alımlarında geçerli değildir.
• Kampanyadan kazanılan paralar altın ve kontör alımında kullanılamaz.
• Kampanyamız, fiilen kargo ile sevk edilen ve sisteme “Kargo Takip No” su girilen işlemlerde geçerlidir.
• 500 bin TL’lik kampanyamız ile, ‘Kampanyalar’ alanımızda bulunan, üyelerimizin yaptığı kampanyalar (hediye ürün, indirim, SanalPara, bedava kargo) farklıdır, üyelerimizin hepsinden ayrı ayrı yararlanabilmesi mümkündür.
• Kampanya ile sağladığımız imkanların diğer üyelerin aleyhine kullanılma girişimlerine karşı, kampanya koşullarında herhangi bir zamanda ve şekilde değişiklik yapma hakkımızı ve bu gibi girişimleri site içinde ve/veya yasal yollarla engelleme hakkımızı saklı tutuyoruz.

01.06.2013 – 01.06.2014 tarihleri arasında 5 ve üzeri satın alma yapmış ve üye olduğu tarihten itibaren tüm işlemleri sonucunda %100 itibarla değerlendirilmiş alıcı üyelerimize destekleri için teşekkür ediyor ve ‘Cüzdan’larına 10 TL dolduruyoruz. ‘Üyelik Doğrulama’larını tamamlamış alıcı üyelerimiz bu parayı ilk yeni alışverişlerinde kullanabilecek, ‘Üyelik Doğrulama’larını henüz tamamlamamış alıcı üyelerimiz de, doğrulamalarını tamamladıklarında kullanmaya hak kazanacaklardır.
05.06.2014 tarihinden başlayarak kampanya süresince aramıza katılacak her yeni üyemiz, ‘Cüzdan’ında 10 TL bulacak ve ‘Üyelik Doğrulama’ işlemi ardından bu 10 TL’yi kullanabilecek.
Tüm üyelerimiz 05.06.2014 tarihinden başlayarak kampanya süresince yaptıkları her 100 TL ve üzeri alışverişte (sepet tutarının değil ürün fiyatının 100 TL ve üzeri olması gerekmektedir), ‘Cüzdan’larında sonraki alışverişte kullanabilecekleri yeni bir 10 TL bulacaklar. Sonraki alışveriş yine 100 TL ve üzerindeyse, yeni bir 10 TL daha ‘Cüzdan’a dolacak ve bu böyle sürüp gidecek.
Satıcı üyelerimiz 05.06.2014 tarihinden başlayarak kampanya süresince yaptıkları satışlarda, müşterilerini %100 memnun ettikleri, yani 5 tam puan aldıkları 100 TL ve üzeri değerdeki her işlemlerinde ‘Cüzdan’larında yeni bir 10 TL bulacaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.