Sigortayeri kasko ve sigorta poliçesine hediye 150 TL yakıt kampanyası

  • 21 Kasım 2015
Sigortayeri kasko ve sigorta poliçesine hediye 150 TL yakıt kampanyası

Online sigorta acentesi Sigortayeri yeni kampanyasında aracınız için yaptıracağınız trafik sigortası poliçesine 50 TL değerinde hediye yakıt, kasko poliçesi için 150 TL değerinde yakıt hediye ediyor. Kampanya kapsamında online sorgu ile en düşük fiyat teklifini alarak sigortasını yaptıran müşterilere Luoil hediye kartı adreslerine gönderilecektir.

Bu kampanya, Sigortayeri Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş. ve Lukoil Eurasia Petrol A.Ş. işbirliği ile sağlanmaktadır. 01.01.2016 tarihine kadar devam edecektir.

Sadece www.sigortayeri.com web sitesi aracılığı ile Trafik Sigortasını ve/veya Kasko Sigortasını online satın alan müşteriler kampanyaya dahil olacaklardır.
Kampanya kapsamında, www.sigortayeri.com web sitesi aracılığı ile Trafik Sigortası satın alan müşterilere 50 TL yakıt, Kasko Sigortası satın alan müşterilere 100 TL yakıt hediye edilecektir. Kasko ve Trafik Sigortasını satın alan müşterilere ise 150 TL yakıt hediye edilecektir.
Hediye yakıt kampanyasından yararlanmak için, www.sigortayeri.com web sitesi aracılığı ile online Trafik ve/veya Kasko Sigortası satın alınması, satış esnasında ve/veya sonrasında Hediye Kartın gönderilmesini istediği adresin Sigortayeri’ne bildirilmesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılacak hediye kart, 10 iş günü içerisinde belirtilmiş adrese gönderilecektir.
Hediye kartın içerisindeki puanları aktive edebilmek için poliçe numarası ya da numaraları ile birlikte hediye kart numarasının 0850 724 1050 Sigortayeri Müşteri Hizmetleri’ni arayarak bildirilmesi gerekmektedir. Hediye kart, bildirim yapıldıktan sonraki 72 Saat içerisinde kullanıma açılacaktır.
Hediye kart ile müşteri istediği tarihte yakıt alabilir.
İptal ve iade işlemlerinde hediye kartın nakit değeri yoktur. İptal ve iade öncesinde kullanılan yakıt tutarı müşteriden tahsil edilecektir.

Müşteri kampanyaya katılım sağlamakla tüm kampanya koşullarını kabul ettiğini ve ayrıca Sigortayeri Reasürans ve Sigorta Brokerligi A.Ş şirketini kendi adına teklif almakla yetkili kıldığını kabul etmiş sayılır. Bu şekilde Sigortayeri, müşteri adına hareket ederek Sigorta şirketlerinden teklif almaya, müşterinin onayı halinde sigorta poliçelerini hazırlatmaya ve teslim etmeye yetkilidir.
Kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
Kampanya detayları için 0850 724 1050 Sigortayeri Müşteri Hizmetlerinden detaylı bilgi alınabilir.
Lukoil hediye kart ile ilgili detaylar için ise 444 45 85 numaralı Telefondan Lukoil Müşteri Hizmetlerinden detaylı bilgi alınabilir.
Bu kampanya Sigortayeri’ nin düzenlemiş olduğu diğer kampanyalar ile birleştirilemez, her müşterinin sadece 1 kampanya seçme hakkı bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.