Total Club TOTAL kart ile 2 kat bedava akaryakıt kazanma fırsatı

  • 02 Mart 2011
Total Club TOTAL kart ile 2 kat bedava akaryakıt kazanma fırsatı

Kaliteli akaryakıtın adresi total müşterilerine özel ClubTOTAL kart ile 1 Mart ile 31 Mart 2011 tarihleri arasında yapacakları akaryakıt veya otogaz alışverişlerinde iki kat ClubTOTAL puanı kazanıyor ve böylece daha fazla BEDAVA AKARYAKIT alma şansına sahip oluyor.

Müşterilerine özel kampanyalar sunan dünya akaryakıt devi TOTAL kampanyalarına 2011 yılında da devam ediyor. 2007 yılı itibari ile Club TOTAL Kartları ile  bedava yakıt alabilen kart sahipleri, 1 Mart ile 31 Mart 2011 tarihleri arasında TOTAL akaryakıt istasyonlarından  iki kat ClubTOTAL puanı kazanıyor. ClubTOTAL kart sahipleri kampanya süresince TOTAL akaryakıt istasyonlarından her hangi bir alt veya üst sınır olmaksızın yapacakları tüm akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde iki kat ClubTOTAL puan kazanma avantajı ile daha fazla BEDAVA AKARYAKIT alma şansına sahip oluyor.

Club TOTAL üyesi olabilmek için, Türkiye genelindeki yaklaşık 450 Total istasyonunda bulunan veya www.total.com.tr adresindeki Club Total linkinde yer alan tek sayfalık başvuru formunun doldurulması yeterli oluyor. Başvuru formu  doldurulup imzalandıktan sonra Club TOTAL kart kullanıcılara teslim ediliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.