TTnet Bilgi Yarışması www.bilgiyarismasi.com

  • 17 Eylül 2010
TTnet Bilgi Yarışması www.bilgiyarismasi.com

30 Eylül tarihine kadar www.bilgiyarismasi.com’dan üye olarak, ay içerisinde en az 90 defa yarışarak bu ayın en iyileri sıralamasında ödül verilen en yüksek puanları alan; Birinciye Apple iPhone 3GS 16GB, İkinciye Sony Playstation 3, Üçüncüye iPod Classic 160GB MP3/MP4 Player, Dördüncüye Nikon Coolpix L21 /Silver, Beşinciye Samsung YP-U3 1 GB DRM Kapasiteli MP3 Çalar, Altıncıya 3 Aylık TiViBu Standart Plus aboneliği, Yedinciye TTNET Oyun Warband oyunu süresiz erişim (1 aylık platinyum paket hediyeli), Sekizinciye TTNET Müzik Aylık Max Müzik Üyeliği (100 MP3), Dokuzuncuya TTNET Oyun Aylık Platinyum Üyeliği (500 Oyun) ve Onuncuya Ücretsiz TTNET WiFi 1800 dk. gibi ödüller verilecektir.

Üye olduktan sonra yarışmaya günde maksimum 10 kez katılabilirsiniz.

Üyelik kaydı oluşturan üyelerimiz kendi isimleriyle yarışmalıdırlar. Yarışmalara ait istatistiklerinizi üye olduktan sonra profilim kısmından takip edebilirsiniz.

TOP100 listelerinde yer alabilmek için günlük en az 3 kez, haftalık toplamda en az 21 kez ve aylık toplamda en az 90 kez yarışmaya katılmak şarttır.Ayın ödüllerinden birini kazanmak için ay içerisinde en az 90 defa yarışarak bu ayın en iyileri sıralamasında ödül verilen en yüksek puanları yakalamanız gerekmektedir. (ödüllü yarışmada dereceye girebilmek için kendi üyeliğinizle yarışmanız gerekmektedir)

Herhangi bir ödül kazanan yarışmacımızın tekrar ödül kazanabilmesi için aradan en az 3 ay süre geçmesi ve tekrar ödül kazanmaya yetecek puanı yakalaması gerekir.

Ödüller, ödül verilecek ayda açıklanan ödül sayısına göre ilgili ayın en yüksek aylık aritmetik ortalama derecelerini yapan kişilere verilir. Aynı kişi birden fazla ödül kazanamaz. Ödüller her bir derece için yarışma süresi bitmeden önce belirlenerek sitede duyurulacaktır.

Ödül kazanmak isteyen üyelerimizin doğru isim, şehir ve diğer kişisel bilgilerini üyelik kayıtlarında beyan etmeleri gerekmektedir. Yanlış bilgi verdiği tespit edilen ya da ulaşılamayan üyelerimize ödülleri verilmez ve bir sonraki en iyi dereceye sahip yarışmacı ödüle hak kazanır.

Ödüller, kazanan üyemizin bulunduğu şehre göre İstanbul ofisimizde ya da üyemizin şehrinde elden ya da kargo ile teslim edilecektir. TTNET bilgiyarismasi tarafından ödül teslimi sırasında fotoğraf ile kayıt altına alınma isteği olabilir. Üyelerimiz, ödülü ancak bu şekilde alabileceklerini peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Birden fazla üyelikle yarıştığı tespit edilen, kendisine ait olmayan isimlerle yarıştığı tespit edilen, farklı kişiler adına yarıştığı tespit edilen, her türlü farklı teknolojik vb. yöntemlerle sitemize ya da yarışmaya müdahale ettiği tespit edilen üyeler ödül kazanamazlar, başka bir isim ya da ünvan altında kazansalar dahi ödülleri verilmez ve üyelikleri iptal edilir.

Herhangi bir sebeple üyelikleri iptal edilen üyeler, daha sonraki herhangi bir dönemde sitemizden ödül kazanamazlar, başka bir isim ya da ünvan altında kazansalar dahi ödülleri verilmez.

İlgili ayın ödülleri ana sayfada ve ödüller sayfalarında yayınlanır. TTNET bilgiyarismasi www.bilgiyarismasi.com , ücretsiz yarışmalarda vereceği ödülleri eğer aynı üründen o an için bulunamıyorsa, istediği zaman ve önceden haber vermeksizin muadilleri ile değiştirme hakkına sahiptir.

TTNET Bilgi Yarışması’nda her yarışma toplam 15 sorudan oluşur. Yarışmada kolaydan zora doğru sıralanmış 15 soru sorulur. Yanlış cevap verilen soruda yarışma biter ve puanınız istatistiklere eklenir. Yarışmayı kendiniz bıraktığınızda da yarışma sona erer ve o ana kadar aldığınız puan istatistiklerinize kaydedilir.

Yarışma sırasında her sorudan sonra o anki toplam puanınızı ekranın üst kısmında görebilirsiniz. Her yarışma yeni yarışmaya başla butonuna basılmasıyla başlamış olur.

Sorular 35 ayrı alt kategoriye ayrılmıştır. Yarışmaya her başladığınızda sorular rastgele seçilir ve kolaydan zora doğru olmak üzere tüm gruplardan soru içerir.

Yarışmada sorulan soruların puanları, doğru cevaplanma sayılarına göre artıp azalabilir. Sorunun doğru cevaplanma oranı arttıkça puanı düşer, yanlış cevaplanma oranı arttıkça puanı yükselir.

Ödüller:

Eylül 2010 ayında en başarılı aylık ortalamaları yakalayabilecek üyelerimize verilecek ödüllerin listesi aşağıdaki gibidir. Ödüller sadece Eylül 2010 ayına ait yarışma sonuçları için geçerlidir.

Bu ayın ödülleri şöyledir :

Birinciye Apple iPhone 3GS 16GB
İkinciye
Sony Playstation 3
Üçüncüye
iPod Classic 160GB MP3/MP4 Player
Dördüncüye
Nikon Coolpix L21 /Silver
Beşinciye
Samsung YP-U3 1 GB DRM Kapasiteli MP3 Çalar
Altıncıya
3 Aylık TiViBu Standart Plus aboneliği
Yedinciye
TTNET Oyun Warband oyunu süresiz erişim (1 aylık platinyum paket hediyeli)
Sekizinciye
TTNET Müzik Aylık Max Müzik Üyeliği (100 MP3)
Dokuzuncuya
TTNET Oyun Aylık Platinyum Üyeliği (500 Oyun)
Onuncuya
Ücretsiz TTNET WiFi 1800 dk.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Cok güzel

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.