Turkcell Yeni Kamu Tarifesi

  • 12 Ocak 2011
Turkcell Yeni Kamu Tarifesi

Turkcell’den yine yeniden Efsane Kamu Tarifesi  duyuruldu.Kamu çalışanları ve emekliler ayda 40 liraya yurtiçi her yöne 1200 dakika konuşuyor.Turkcell ile bağlanın hayata !

Kamu Her Yöne 1200 Paketinden, hali hazırda Turkcell faturalı hat sahibi olan , numarasını diğer operatörlerden Turkcell faturalı hatta taşıyan, yeni faturalı hat alan ya da Hazır Kart�tan faturalı hatta geçiş yapan Kamu çalışanı bireysel aboneler yararlanabilir.

Bir kamu kuruluşunda aktif olarak çalıştığınıza dair resmi bir belge veya kurum kimlik kartı (emekli ise Emekli Sandığı kartı) ile birlikte Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvuruda bulunabilirsiniz.

Bu tarifeden hemen yararlanabilmeniz için bayilerimizdeki hat aktivasyonunun bu tarife ile yapılması gerekmektedir.

Tarife değişikliği talebi Turkcell İletişim Merkezleri, Turkcell Satış Noktaları veya Çağrı Merkezimiz üzerinden yapılabilir. Kamu çalışanı müşterilerimiz kendi üzerlerine kayıtlı en fazla 3 hat için Turkcell Kamu paketlerinden faydalanabilir.

Şu anda Turkcell Kamu paketlerinden birinde olan abonelerimiz  �KAMU 1200� yazıp 2222�ye göndermeleri halinde taleplerini takip eden ilk fatura kesim tarihinden itibaren paketten faydalanmaya başlayabilirler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ