Kampanya ve İndirim Haberleri

Vodafone Esnaf Tarifesi detayları

 • 06 Eylül 2010

Hesaplı Esnaf Tarifesi ile tarifedeki tüm esnaflarla ve tarifeye geçirebildiğiniz 5 yakınınızla limitsiz-ücretsiz, her yöne 500 dakika, ev ve iş telefonlarıyla 1000 dakika görüşmek, tüm vergiler dahil ayda sadece 35 TL. Üstelik 12 aylık kullanım taahhüdü vermeniz ile ayda 5 TL indirimle tüm vergiler dahil ayda sadece 30 TL!

Kampanya Detayları:

 • Belirtilen ücretlere KDV, ÖIV dahildir.
 • Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonuna kayıtlı oldugunu belgeleyen kurumsal ya da bireysel hat kullanan müsteriler ve referans oldukları müsteriler için geçerlidir. TESK üyeleri; TESK kimlik kartı, esnaf ve sanatkârlar sicil müdürlükleri ile esnaf odalarınca verilen sicil tasdiknamelerinden herhangi birini beyan etmelidir.
 • Referans olarak tarifeye katılması istenen diger müsteriler için ad, soyad ve GSM numaralarını belirten bir form doldurulması gereklidir.
 • Aboneler pakete giris tarihine kadar eski tarifeleri üzerinden ücretlendirilirler. Abonenin ilk faturasında aylık paket ücreti; aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak fatura edilir. Dönem içerisinde paketten her türlü çıkıs ve iptal islemi durumunda abone söz konusu aya ait toplu süre ücretininin tamamını öder. Toplu süre ücreti abonenin ilgili fatura döneminde tahsil edilir.
 • Abonelerin sunulan hakları, 3. sahıslara trafik satısı yaparak kullanmalarına izin verilmez.
 • FCT (sabit terminal) ve sirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanıma izin verilemez.
 • Ücretlendirme periyodu 6 sn’dir.
 • Pakete ait toplu sürenin bittigine dair gönderilen bilgi SMS’i, son 48 saat içerisinde yapılan görüsmeleri kapsamayabilir.
 • Abone her ay KDV ve ÖIV dahil belirtilen ücret karsılıgında, yurtiçinde kullanmak sartıyla grupiçi Vodafone aboneleri yönüne sadece sesli telefon ve görüntülü görüsme (özel servisler, faks, data, WAP hariç) aramaları yapabilir. Hesaplı ve Bereketli Esnaf tarifeleri abonelerinin birbirleri ile yapacagı görüsmeler ilgili tarifelerin grupiçi ücretlerinden/sartlarından faydalandırılır. Paketinin asımından sonra abone, tarifesinde belirtilen dakika fiyatları üzerinden ücretlendirilecektir. Özel servis numaraları aramaları paketler kapsamına dahil degildir. Paketler dahilinde görüsme hakkı sadece yurtiçindeki aramalar için geçerli olup, yurtdısında veya KKTC’de roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Kıbrıs’a dogru Türkiye’den baslatılan çagrılar paketlerin kapsamında degildir.
 • Paket kullanımı, abone aktivasyonu yapıldıgı andan itibaren veya pakete geçis tarihi ile baslayacaktır. Yurtdısı SMS fiyatı standart tüm faturalı abonelikler için geçerli olan birim fiyattır.
 • 2 aylık toplam 10.000 dakika üzerindeki kullanımların, sunulan hizmetin haberlesme ihtiyacının karsılanması dısında amaçlar için kullanılmıs olabilecegi kabul edilerek, bu durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuskulandıgı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Abonelerin yapacagı bir çagrı süresi 79 dk’yi geçemez.

Ücretler:

Aylık Sabit Ücret 35 TL
12 Ay Taahhütlü Aylık Sabit Ücret30 TL
Grup içi Görüşme (Tarife İçi)Limitsiz
Sabit Hat Ücretsiz Görüşme 1000 dakika
Her Yöne Ücretsiz Görüşme500 dakika
Her Yöne Dakika30 kr / dakika
Her Yöne SMS 30 kr / SMS
Tüm Vodafone’lular ile 1000 dakika ücretsiz görüşmeAyda 5 TL ekstra
Tüm Sabit Hatlar ile 1000 dakika ücretsiz görüşme Ayda 5 TL ekstra
Her Yöne 50 SMS, Vodafone’lulara 5000 SMS opsiyonu Ayda 9TL ekstra
Vodafone’lulara 5000 SMS opsiyonuAyda 6 TL ekstra
Her yöne 500 SMS opsiyonuAyda 6 TL ekstra
Her yöne 50 SMS opsiyonu Ayda 3 TL ekstra
* Fiyatlara tüm vergiler dahildir.


Hesaplı Esnaf Tarifesi
 • Esnaf Tarifeleri’ndeki tüm esnaflarla limitsiz konuşma
 • Esnaf Tarifeleri’ne geçirebileceğiniz 5 yakınınızla limitsiz konuşma
 • Her Yöne 500 dakika
 • Ev ve iş telefonlarıyla 1000 dakika

Ayda 35 TL Tüm Vergiler Dahil

12 Aylık Taahhütle Ayda 30 TL!

Bu tarifeye geçmek için bilgilerinizi bırakın sizi hemen arayalım

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. SİNAN dedi ki:

  bu vadofonenin 1000 dk 5 bin sms her yöne ayın 3 de vadafone geçtim gecen gün dakam bitii daha 1 ay olmadı dün sorgulama yaptıgımda dklar sms var görünüyodu bi kac yeri aradım aksam ewe gelince intnerneten güncel borucumun aştıgımı gördüm güncel kulanımda o gün içinde görüştügüm numarardan ücret alınmış yani işin kısası :D kacından kacına yeniliyor fatura :D

 2. ata dedi ki:

  bu esnaf tarifesinde dk sorgulamak ıcın hangı numarayı arıyoruz?

BİR YORUM YAZ