Yeni Sony tablet facebook hediye kampanyası

 • 23 Eylül 2011
Yeni Sony tablet facebook hediye kampanyası

Tablet piyasası kızışıyor.Sony yeni tabletini satışa sunmadan önce hediye ediyor.Sony 1 Ekim 2011 tarihinde Türkiye’de satışına bağlanacak olan Tablet lerini, ilk önce facebook üzerinden başlatmış olduğu bilgi yarışması ile hediye ediyor.

Sony Türkiye Facebook sayfası facebook.com/sonytr sayfası altında düzenlenen “İlk Sony Tablet Kimin” bilgi yarışması ile Her hafta en yüksek puana ulaşan 1 kişiye 1 adet Sony Tablet hediye edilecek.

3 hafta sürecek bilgi yarışmasında 1.hafta 12/09/2011-18/09/2011,2.hafta 19/09/2011-25/09/2011,3.hafta 26/09/2011-02/10/2011 tarihleri arasında gerçekleşek ve Her hafta en yüksek puana ulaşan 1 kişiye 1 adet Sony Tablet hediye edilecek.

Kampanya Detayı:

 • Bilgi yarışması http://www.facebook.com/sonytr sayfası altında düzenlenecek ve 12/09/2011-02/10/2011 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
 • Uygulama her hafta Pazartesi saat 00.00’da kendini yenileyecek ve yeni haftaya başlayacaktır. Biten haftanın kazananları uygulamanın “Kazananlar” bölümünde saat Pazartesi saat 15.00’da duyurulacaktır.
  Kampanyaya katılan her katılımcıya toplam 11 soru sorulacak. 4 seçenek içinden doğru cevabı en hızlı şekilde vermeleri istenecektir. Katılımcının yarışma puanı, soruyu doğru cevaplama hızına göre belirlenecektir.
 • Yarışma 3 hafta sürecektir.1.hafta 12/09/2011-18/09/2011,2.hafta 19/09/2011-25/09/2011,3.hafta 26/09/2011-02/10/2011 tarihleri arasındadır.Yarışmacılara, ilk hafta için 1, ikinci hafta ve sonrası için haftada 2 kez yarışmaya katılma hakkı tanınacaktır. Yarışmacının aldığı en yüksek puan yarışma puanı olarak geçerli olacaktır.
 • Yarışmacılar ayrıca arkadaşlarını oyuna davet ederek de puan kazanabileceklerdir. Davet ettikleri arkadaşlarının aldıkları en yüksek puanın belirli bir yüzdesi kendi puanlarına ek olarak gelecektir. Bu oran ilk hafta %10 sonraki haftalar da %3 şeklinde olacaktır.
 • Katılımcılar, yarışmaya başladıktan sonra tüm soruları yarışma sonuna kadar kesintisiz tamamlamak zorundadırlar. Soruyu cevaplamadan geçer ya da soru ekranını kapatırlarsa yarışmayı oynamış sayılırlar ve o ana kadar aldıkları puan hanelerine işlenir.
 • Her hafta en yüksek puana ulaşan 1 kişiye 1 adet Sony Tablet hediye edilecektir.
  Kampanya boyunca bir kişi, bir kez ödül kazanabilir. Bir hafta ödül kazanan kişi, sonraki haftalar birinci olsa dahi ödüle hak kazanamaz.
  Yarışmaya katılım ücretsizdir.Yarışmaya T.C. vatandaşı, Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını aşmış kişiler katılabilir.Sony ve Brew Interactive çalışanları ve onların birinci dereceden yakınları yarışmaya katılamaz.Katılsa bile ödüle hak kazanamaz.
 • Ödül kazanabilmek için yarışmacının oyun kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurmuş olması ve yine oyun kayıt ekranında geçerli bir e-posta adresi sağlamış olması gerekir. Bilgiler doğrulanmadığı takdirde katılımcılar ödüle hak kazanamazlar.
 • Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve hediye hakkının başka bir kişiye geçmesi durumundan Sony sorumlu tutulamaz.
 • Aynı kişinin birden fazla kişi tarafından oyuna davet edilmesi durumunda, arkadaş puanı, ilk daveti yapan kişiye yazılacak, diğer kişi bu davetliden puan kazanamayacaktır.
  Katılımcı, yarışmanın veritabanı ve/veya yazılım altyapısına müdahele ettiği ya da etmeye çalıştığı takdirde tüm haklarını kaybedecektir.
  Her katılımcıya 1 hak verildiği için aynı katılımcının birden fazla mail hesabı ile yarışmaya katılması yarışma kurallarına aykırıdır. Bunu yaptığı tespit edilen yarışmacılar ödül haklarını kaybedeceklerdir.
 • Sahte kullanıcılar üzerinden işlem yapan (kendi hesabı sahte olan ya da davet ettiği hesaplar arasında sahte kullanıcılar bulunan) yarışmacılar, taraflarına haber verilmeksizin oyundan diskalifiye edileceklerdir.
 • Yarışma, Facebook üzerindeki web sayfası üzerinden kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Çeşitli bilgisayar programları vasıtasıyla yarışmayı kullanan, Facebook dışından yarışma ekranlarını açmaya çalışan kişiler tüm haklarını kaybedeceklerdir.
 • Bir sorunun puanı, o sorunun cevaplandığı sürenin bir katsayı ile çarpılması ile elde edilir. Burada süreden kasıt sorunun sunucudan çıktığı an ile doğru cavabın sunucuya ulaştığı an arasında geçen süredir. Bu hesaplama sunucu üzerinde yapılır, kullanıcıya gösterilen sayaç sadece bilgilendirme amaçlıdır.
 • Hesaplama internet bağlantısının yavaşlığı, bağlantı kopmalarından olumsuz etkilenebilir.
 • Her soruya ayrılan süre 45 saniyedir. Kullanıcı 45 saniye içerisinde bir soruya cevap vermediği takdirde o soruyu boş geçmiş kabul edilecek ve hakkını kaybedecektir.
 • Tüm yarışmanın 900 saniye içerisinde tamamlanması gerekmektedir. Kullanıcı bu süreyi aşarsa soru cevaplama hakkını kaybedecek ve o ana kadar cevapladığı toplam puan baz alınacaktır.
  Puan eşitliği durumunda, önce yarışma puanı yüksek olan katılımcıya bakılır. Yarışma puanının da eşit olması durumunda ilk önce kayıt olan yarışmacı üst sıraya geçecektir.
 • Sony, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını kampanya şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse,
 • Katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
 • Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
 • Sony, herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve yarışmayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Kampanyayla ilgili her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz için info@eu.sony.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
 • “İlk Sony Tablet Kimin” yarışmasında paylaş kısmından gönderilen mesajların kullanıcı tarafından değiştirilebilir içeriğinden Sony firması hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • Sony, uygun bulmadığı isim ve profil resmine sahip kullanıcıları uyarıda bulunmadan silme hakkına sahiptir.
 • “İlk Sony Tablet Kimin” Facebook kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
 • Kazanan katılımcının, adresine yapılan gönderiye 1 (bir) haftalık süre içerisinde cevap vermemesi ve/veya teslimat adresinin yine 1 (bir) haftalık süre içerisinde ulaşmaması halinde, katılımcı ödül hakkını kaybedecek ve ödül hakkı ikinci en yüksek puanlı katılımcıya ( yedek) geçecektir. Yedeklerin de 1 (bir) hafta içerisinde cevap vermemesi halinde, ödül verilmeyecektir. Ödül, kazanan katılımcıya, kampanya bitişini takiben 3 (üç) hafta içerisinde teslim edilecektir. Teslimat masrafları Sony’e aittir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.